Naujosios Zelandijos krepšininkai iškovojo antrąją pergalę

(0)
Publikuota: 2014 rugsėjo 04 18:17:21, Respublika.lt, Eltos inf.
×
Su kamuoliu - Suomijos rinktinės narys Džeraldas Li (Gerald Lee). EPA-ELTA nuotr.

Ispanijoje vykstančio pasaulio vyrų krepšinio čempionato penktojo turo rungtynėse C grupėje ketvirtadienį Naujosios Zelandijos rinktinė 67:65 (18:12, 26:20, 13:13, 10:20) įveikė Suomijos ekipą ir šventė antrąją pergalę.

Naujoji Zelandija po pirmojo kėlinio pirmavo 6 taškais (18:12), po antrojo - 12 (44:32). Ketvirtojo kėlinuko pabaigoje suomiai buvo priartėję iki dviejų taškų (65:67) ir turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau Peterio Koponeno (Petteri Koponen) metimas paskutinę sekundę skriejo pro šalį.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Aizekas Fotu (Isaac Fotu, 8 atk. kam.), 11 - Kirkas Penis (Kirk Penney).

Suomijos ekipai 17 taškų surinko Džeraldas Li (Gerald Lee), 13 - P. Koponenas, 10 - Šonas Hafas (Shawn Huff).

Naujosios Zelandijos rinktinė pateks į aštuntfinalį jei kitame susitikime Ukraina pralaimės pasaulio čempionei JAV komandai. Suomiai su viena pergale grupėje liks paskutiniai, šešti.