LKL čempionate pergales šventė „Lietuvos rytas“ ir „Pieno žvaigždės“

(0)
Publikuota: 2015 lapkričio 28 19:41:48, Respublika.lt, Eltos inf.
×
Nikolasas Laprovitola. Eltos nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį praėjusio sezono vicečempionas Vilniaus "Lietuvos rytas" svečiuose 89:79 (21:32, 31:10, 13:21, 24:16) įveikė Prienų-Birštono "Vytauto" ekipą.

Aikštės šeimininkai po 10 žaidimo minučių pirmavo 32:21, tačiau vilniečiai antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 23:3 ir 17-ąją min. jau buvo priekyje 44:35, o prieš ilgąją pertrauką pirmavo 52:42. Trečiajame ketvirtyje "Vytauto" krepšininkams pavyko priartėti ir prieš lemiamą 10 min. atkarpą jie atsiliko tik 63:65. Vis dėlto, paskutiniame kėlinyje svečiams pavyko įrodyti savo pranašumą.

"Lietuvos rytui" po 17 taškų pelnė Nikolasas Laprovitola (Nicolas Laprovittola) ir Deividas Gailius, 16 - Kšištofas Lavrinovičius.

"Vytauto" ekipoje 26 taškus surinko Vaidas Čepukaitis, 15 - Laimonas Kisielius, 12 - Dainius Šalenga, 11 - Gytis Sirutavičius.

"Lietuvos rytas" (9 pergalės/2 pralaimėjimai) turnyro lentelėje žengia antras, o "Vytautas" (7/4) yra trečias.

Kitose rungtynėse Pasvalio "Pieno žvaigždės" savo aikštėje 83:68 (23:15, 21:12, 23:13, 16:28) nugalėjo Alytaus "Dzūkijos" krepšininkus.

Pasvalio komandai 19 taškų pelnė Demondas Karteris (Demond Carter), 15 - Steponas Babrauskas, 13 - Andrejus Agafonovas, 11 - Žygimantas Skučas.

Alytaus ekipoje 21 tašką surinko Arvydas Eitutavičius, 10 - Edvinas Jezukevičius.

"Pieno žvaigždės" (4/6) turnyro lentelėje užima šeštąją vietą, o "Dzūkija" (1/9) yra paskutinė - dešimta.