LKL čempionate - „Lietkabelio“, „Žalgirio“ ir „Neptūno“ krepšininkų pergalės

2017 lapkričio mėn. 12 d. 21:29:57
Ingrida Petuchovaitė, Elta
Darjušas Lavrinovičius

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate sekmadienį Panevėžio „Lietkabelio“ komanda svečiuose 88:81 (14:17, 33:23, 21:21, 20:20) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Panevėžio komandai 19 taškų pelnė Garis Taltonas (Gary Talton), 16 - Adas Juškevičius, po 14 - Darjušas Lavrinovičius ir Žanis Peineras.

Kėdainių ekipoje 20 taškų surinko Rihardas Kuksikas, po 16 - Malkolmas Grantas (Malcolm Grant, 9 rez. perd.) ir Valerijus Lichodejus, 10 - Džeimsas Vudardas (James Woodard).

„Lietkabelis“ (10 pergalių/1 pralaimėjimas) turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o „Nevėžis“ (3/6) - septintąją.

Nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgirio“ klubas išvykoje 80:51 (22:6, 25:17, 13:13, 20:15) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ krepšininkus.

Svečiai po 10 žaidimo minučių pirmavo 22:6, po dviejų kėlinių - 47:23, o po trijų - 60:36.

„Žalgiriui“ Gytis Masiulis pelnė 13 taškų, Vasilijė Micičius surinko 12 taškų, Paulius Valinskas pridėjo 11 taškų.

Šiaulių ekipai 11 taškų pelnė Omaras Priuitas (Omar Prewitt), po 10 - Donatas Sabeckis ir Laurynas Birutis.

„Žalgiris“ (10/1) pirmauja čempionate, o „Šiauliai“ (2/9) žengia aštunti.

Klaipėdos „Neptūno“ komanda svečiuose 96:76 (30:20, 19:16, 23:26, 24:14) nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.

Uostamiesčio komandai 20 taškų pelnė Mindaugas Girdžiūnas, 19 - Chuanas Palasijus (Juan Palacios, 9 atk. kam.), po 11 - Renaldas Seibutis ir Arnas Butkevičius, po 10 - Laimonas Kisielius ir Edgaras Želionis.

Alytaus ekipoje 21 tašką surinko Paulius Petrilevičius, 20 - Ketinas Reinhartas (Katin Reinhardt), 10 - Gediminas Navickas.

„Neptūnas“ (8/3) turnyro lentelėje yra ketvirtas, o „Dzūkija“ (5/6) - penkta.

Pasidalink: Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai

• GRĄŽINO: Jungtinių Valstijų vidaus saugumo departamentas šeštadienį vakare pranešė grąžinęs nelegalių imigrantų šeimoms 522 vaikus, atskirtus nuo tėvų dėl „nulinės tolerancijos“ migracijos įstatymų pažeidėjams politikos.
  • NERAMU: Egipto parlamentas sekmadienį balsavo už nepaprastosios padėties pratęsimą dar trims mėnesiams; nepaprastoji padėtis Egipte galioja nuo 2017 metų balandžio; ji įvesta po kruvinų „Islamo valstybės“ džihadistų išpuolių prieš koptų krikščionis ir jau buvo pratęsta kelis kartus.