„Lietuvos ryto“ krepšininkai po atkaklios kovos žengė į LKL finalą

2018 birželio mėn. 06 d. 22:19:34
Dominykas Genevičius, Elta

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai pateko į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalą. Lemiamose, penktose, pusfinalio rungtynėse trečiadienį sostinės komanda namuose 88:82 (27:22, 18:19, 15:20, 27:21) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ ekipą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-2.

Rezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse „Lietuvos rytas“ įgijo 7 taškų persvarą (27:20), bet antrajame kėlinyje svečiai rezultatą išlygino 35:35. Įpusėjus rungtynėms, Vilniaus klubas pirmavo 45:41, bet po trijų kėlinių priekyje jau buvo „Neptūnas“ - 61:60.

Lemiamas lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje. Penktąsias pražangas „užsidirbo“ Klaipėdos komandos aukštaūgiai Edgaras Želionis ir Simas Galdikas, technine pražanga nubaustas „Neptūno“ strategas Kazys Maksvytis ir vilniečiai įgijo 7 taškų persvarą (71:64). Nepaisant to, kovingieji „Neptūno“ krepšininkai nepasidavė ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų (77:81). Paskutinėmis sekundėmis Klaipėdos klubui nepavyko išsigelbėti ir „Lietuvos rytas“ žengė į LKL finalą.

Vilniaus komandai 20 taškų pelnė Mindaugas Girdžiūnas, 18 - Rokas Giedraitis, 16 - Loukas Mavrokefalidis, 14 - Martynas Echodas, 12 - Benas Madgenas (8 atk. kam.).

Klaipėdos ekipoje 21 tašką surinko Brandonas Fieldsas (8 rez. perd.), 15 - Renaldas Seibutis, po 10 - Edgaras Želionis bei Tomas Delininkaitis.

„Lietuvos rytas“ į LKL finalą pateko po dvejų metų pertraukos.

Finale Vilniau klubas žais su čempionės titulą ginančia Kauno „Žalgirio“ ekipa.

Pasidalink:
Pasidalink: Facebook

• PRALAIMĖJO: lietuviui Ričardui Berankiui nepavyko patekti į Maskvoje (Rusija) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour 250“ serijos turnyro „Kremlin Cup“ vienetų varžybų pusfinalį;lietuvos tenisininkas ketvirtfinalyje penktadienį 2:6, 6:1, 4:6 pralaimėjo 21-ajai pasaulio raketei 22-ejų metų rusui Daniilui Medvedevui.
  • AVARIJA: penktadienio vakarą Vilniaus-Panevėžio kelyje susidūrė 4 lengvieji automobiliai ir autobusas; yra sužeistų ir galimai prispaustų žmonių.