2018 liepos 23, pirmadienis

„Lietuvos ryto“ krepšininkai iškovojo dramatišką pergalę Utenojenuotraukos

2018 gegužės mėn. 14 d. 23:09:14
Dominykas Genevičius, Elta

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse pirmadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ (2-oji vieta konferencijoje) ekipa svečiuose po atkaklios kovos 79:78 (25:23, 22:14, 20:23, 12:18) nugalėjo Utenos „Juventus“ (7) komandą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Trečiojo kėlinio viduryje Vilniaus klubas pirmavo 18 taškų skirtumu (65:47), bet tuomet iniciatyvą perėmė šeimininkai, kurie įpusėjus ketvirtam kėliniui išsiveržė į priekį 73:72. Dramatiškoje rungtynių pabaigoje lemiama ataka buvo „Juventus“ krepšininkų rankose, bet paskutinis Anthony Irelando metimas buvo netaiklus.

„Lietuvos rytui“ 20 taškų pelnė Chrisas Krameris, 13 - Loukas Mavrokefalidis, 12 - Rokas Giedraitis, 9 - Martynas Echodas.

„Juventus“ gretose A. Irelandas surinko 25 taškus, Maksimas Kornijenka (15 atk. kam.) - 13, Arvydas Šikšnius bei Karolis Guščikas - po 12.

Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį Vilniuje.

Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai

• KELIUOSE: praėjusį savaitgalį, liepos 20-22 dienomis, mūsų šalies keliuose, pirminiais Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, įvyko 29 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės; žuvo du eismo dalyviai.
  • KARŠTIS: pirmadienį oro temperatūra Tokijo prefektūroje viršijo 40 laipsnių Celsijaus; kaip pranešė Japonijos nacionalinė meteorologijos valdyba, tai - rekordinis rodiklis per visą stebėjimų istoriją.

Ar Seimo nariams turi būti įteisintos oficialios atostogos?

Ar pritariate Europos Komisijos siūlymui, kad tėvai privalomai dalintųsi vaiko priežiūros atostogas?