Lietuvos krepšininkai sunkia pergale pradėjo kurčiųjų olimpines žaidynes

(0)
Publikuota: 2017 liepos 19 18:34:07, Ingrida Petuchovaitė, Elta
×
Lietuvos krepšininkai sunkia pergale pradėjo kurčiųjų olimpines žaidynes. Eltos asociatyvi nuotr.

Samsune (Turkija) vykstančių kurčiųjų olimpinių žaidynių vyrų krepšinio turnyro pirmosiose A grupės rungtynėse trečiadienį čempionės titulą ginanti Lietuvos rinktinė 67:66 (10:20, 26:17, 15:14, 16:15) įveikė Venesuelos krepšininkus.

Mūsiškiai po pirmojo ketvirčio atsiliko 10:20, tačiau prieš ilgąją pertrauką sumažino skirtumą iki minimumo 36:37, o po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 51:51. Paskutiniame ketvirtyje kova vyko taškas į tašką. Pergalingu tapo Gedimino Žuko tritaškis, likus žaisti 1 min. 35 sek.

Linos Dambrauskaitės treniruojamai Lietuvos komandai G. Žukas (7 klaidos) pelnė 17 taškų, Robertas Puzinas - 16, Arvydas Bareikis - 11, Mantvydas Vaičiulis - 9, Andrejus Ženevičius (8 atk. kam.) - 7, Karolis Birieta - 3, Arūnas Kubilius ir Justinas Navlickas - po 2.

Lietuvos ir Venesuelos komandos prieš ketverius metus kovojo žaidynių finale ir tuomet pergalę 84:63 šventė lietuviai.

Mūsų šalies krepšininkai ketvirtadienį žais su turkais, penktadienį - su lenkais, sekmadienį - su Taivano krepšininkais, o pirmadienį (liepos 24 d.) - su graikais.

Vyrų krepšinio turnyre dalyvauja 12 rinktinių, suskirstytų į dvi grupes.