Lietuvos krepšininkai pralaimėjo Latvijos rinktinei

(0)
Publikuota: 2017 rugpjūčio 19 21:44:07, Dominykas Genevičius, Elta
×

Rygoje (Latvija) vykstančio draugiško trijų komandų krepšinio turnyro antrosiose rungtynėse šeštadienį Lietuvos rinktinė 77:87 (12:20, 20:25, 24:20, 21:22) pralaimėjo Latvijos komandai ir patyrė pirmąją nesėkmę.

Lietuvos krepšininkai mačo pradžioje pirmavo 7:3, bet vėliau iniciatyva priklausė Latvijos ekipai, kuri laimėjo pirmą kėlinį 8 taškų skirtumu. Įpusėjus susitikimui latviai pirmavo jau 45:32.

Ketvirtajame kėlinyje po Luko Lekavičiaus tritaškio Lietuvos rinktinė priartėjo iki 2 taškų (70:72), bet tritaškių metimų dėka latviai vėl atitrūko ir iškovojo pergalę.

Lietuvos komandai 16 taškų pelnė L. Lekavičius, 14 - Mindaugas Kuzminskas, 11 - Mantas Kalnietis, po 8 - Jonas Valančiūnas ir Donatas Motiejūnas, 7 - Jonas Mačiulis, 6 - Martynas Gecevičius, po 3 - Artūras Gudaitis bei Artūras Milaknis, 1 - Evaldas Kairys. Edgaras Ulanovas ir Marius Grigonis taškais nepasižymėjo, o Eimantas Bendžius ir Adas Juškevičius nerungtyniavo.

Latvijos rinktinėje 18 taškų surinko Davis Bertanis, 16 - Kristapas Porzingis (10 atk. kam.), 13 - Dairis Bertanis.

Lietuvos krepšininkai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 45-36, bet padarė daugiau klaidų (17-10) bei atliko mažiau rezultatyvių perdavimų (16-22).

Po turnyro Rygoje Lietuvos rinktinė grįš namo ir dar sužais du draugiškus mačus - su Islandija ir Ispanija.