2018 rugsėjo 21, penktadienis

Lietuvos krepšininkai įveikė vengrus

2018 liepos mėn. 01 d. 23:01:25
Lietuvos rinktinei 15 taškų pelnė Jonas Valančiūnas

2019 metų pasaulio vyrų krepšinio čempionato Europos zonos atrankos varžybų šeštojo turo rungtynėse C grupėje sekmadienį Lietuvos rinktinė išvykoje 73:50 (19:14, 18:10, 18:13, 18:13) pranoko Vengrijos komandą ir iškovojo šeštąją pergalę.

Po 10 žaidimo minučių lietuviai pirmavo tik 19:14, tačiau prieš ilgąją pertrauką įgijo 13 taškų pranašumą (37:24), trečiajame kėlinyje skirtumas pasiekė 20 taškų ribą (49:29, 51:31), o paskutiniame jį perkopė.

Lietuvos rinktinei 15 taškų pelnė Jonas Valančiūnas, po 12 - Artūras Gudaitis (13 atk. kam.) ir Domantas Sabonis (8 atk. kam.), 8 - Mantas Kalnietis, 7 - Lukas Lekavičius, po 6 - Jonas Mačiulis ir Renaldas Seibutis, 3 - Marius Grigonis, po 2 - Eimantas Bendžius ir Mindaugas Kuzminskas.

Vengrijos komandoje (3 pergalės/3 pralaimėjimai) 12 taškų surinko Akosas Kelleris, 10 - Zoltanas Perlas, 8 - Darrinas Govensas.

Pirmajame rate lietuviai įveikė vengrus 80:75.

Pasaulio čempionato Europos zonos atrankos varžybose dalyvauja 32 rinktinės, suskirstytos į aštuonias grupes. Į antrąjį etapą pateks po tris geriausias grupių ekipas.

Pasidalink: Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai

• PASVEIKINO: Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasveikino metinės augančio smulkiojo ir vidutinio verslo konferencijos „Gazelė 2018“ apdovanojimų ceremonijos dalyvius.
  • STABDYS: per popiežiaus vizitą bus stabdoma dalis darbų keliuose