Lietuvos krepšininkai įspūdinga persvara nugalėjo olandus

(0)
Publikuota: 2015 rugpjūčio 28 20:47:13, Respublika.lt, Eltos inf.
×
Lietuvos krepšininkai įspūdinga persvara nugalėjo olandus. Irmanto Sidarevičiaus nuotr.

Graikijoje vykstančio "Akropolio" taurės krepšinio turnyro antrosiose rungtynėse penktadienį Lietuvos rinktinė 94:72 (26:18, 24:16, 23:19, 21:19) nugalėjo Olandijos krepšininkus.

Lietuviai po 10 žaidimo minučių pirmavo 26:18. Antrajame kėlinyje olandai priartėjo 37:32, bet mūsiškiai laimėjo atkarpą 11:1 ir atitrūko 48:33, o prieš ilgąją pertrauką turėjo 16 taškų pranašumą 50:34. Po trijų ketvirčių komandas skyrė 73:53. Per paskutines 10 žaidimo minučių lietuviai išsaugojo solidų pranašumą ir šventė pergalę.

Lietuvos rinktinei Mindaugas Kuzminskas pelnė 18 taškų, Artūras Milaknis - 17, Paulius Jankūnas - 11, Mantas Kalnietis ir Jonas Valančiūnas - po 10, Žygimantas Janavičius ir Antanas Kavaliauskas - po 7, Lukas Lekavičius - 5, Domantas Sabonis - 4, Renaldas Seibutis ir Artūras Gudaitis - po 2, Deividas Gailius - 1.

Rungtynėms nebuvo registruoti Robertas Javtokas ir Jonas Mačiulis.

Olandijos komandoje Kesas Akerbomas (Kees Akerboom) surinko 15 taškų, Šarlonas Klofas (Charlon Kloof) ir Henkas Norelas - po 12, Vortis de Jongas (Worthy De Jong) - 11.

Kaip jau skelbta, pirmajame mače ketvirtadienį lietuviai 53:71 pralaimėjo Turkijos krepšininkams.

Paskutines turnyro rungtynes Lietuvos rinktinė žais šeštadienį su Graikijos komanda.