2018 rugsėjo 23, sekmadienis

„Lietkabelis“ turnyrą Kėdainiuose baigė pergalenuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 05 d. 19:38:42
Ingrida Petuchovaitė, Elta

Lengva pergale draugišką krepšinio turnyrą Kėdainiuose baigė Panevėžio „Lietkabelis“ (2 pergalės/1 pralaimėjimas). Panevėžiečiai paskutinėse rungtynėse 73:51 (24:15, 19:17, 12:9, 18:10) nugalėjo Baltarusijos rinktinės pagrindu sudarytą Minsko „Cmoki“ (1/2) ekipą.

Baltarusiai pradėjo susitikimą keturiais taškais (4:0), bet tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai jie pirmavo šiame mače. Jau po pirmojo kėlinio „Lietkabelis“ buvo priekyje devyniais taškais (24:15), o įpusėjus susitikimui turėjo dviženklį pranašumą (43:32).

Po ilgosios pertraukos Gintaro Kadžiulio auklėtiniai nemažino apsukų ir vienu metu pirmavo net 29 taškais, bet „Cmoki“ iki finalinės sirenos šiek tiek sumažino deficitą.

„Lietkabelį“ prieš šias rungtynes pasiekė nemaloni naujiena - Franas Pilepičius negalės sportuoti apie 10 dienų. Kroatas smulkią traumą patyrė pirmajame turnyro mače su Čerkasų „Mavpy“.

Panevėžio komandai Donatas Tarolis pelnė 13 taškų, Paulius Valinskas ir Mindaugas Kupšas - po 12, Michealas Morrisonas - 11, Dominikas Mavra - 8.

Kitas draugiškas rungtynes „Lietkabelis“ žais šeštadienį su Utenos „Juventus“.

Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai

• APMAUDAS: Rusijos futbolo čempionato aštuntojo turo rungtynėse šeštadienį Maskvos „Dinamo“ klubas, kuriam atstovauja Fiodoras Černychas, namuose 0:1 (0:0) pralaimėjo Machačkalos „Anži“ ekipai.
  • SVEIKINIMAI: Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Bulgarijos Respublikos prezidentą Rumeną Radevą šalies 110-ųjų nepriklausomybės metinių proga.