e3

„Lietkabelio“ krepšininkai Čempionų lygos turnyrą pradėjo nesėkme

2018 spalio mėn. 09 d. 21:43:52
Dominykas Genevičius, Elta

Krepšinio klubų Čempionų lygos pirmojo turo rungtynėse C grupėje antradienį Panevėžio „Lietkabelis“ savo aikštėje po pratęsimo 87:91 (17:27, 23:14, 24:13, 16:26; 7:11) pralaimėjo Antverpeno „Telenet Giants“ (Belgija) komandai.

Šeimininkai pirmąjį kėlinį pralaimėjo 10 taškų skirtumu, bet po sėkmingai sužaistų antrojo bei trečiojo kėlinių jau patys susikrovė dviženklę persvarą (64:54). Deja, paskutiniame kėlinyje svečiai sugebėjo rezultatą išlyginti, o pratęsime Belgijos ekipa įrodė savo pranašumą.

„Lietkabeliui“ 21 tašką pelnė Paulius Valinskas, 15 - Saulius Kulvietis, 12 - Donatas Tarolis.

„Telenet Giants“ komandoje 18 taškų surinko Dave'as Dudzinskis, 17 - Tyleris Kalinoskis, 13 - Jea'Seanas Tate'as, 12 - Ismaelis Bako.

Kitas rungtynes „Lietkabelis“ žais spalio 16 dieną svečiuose su Jeruzalės „Hapoel Bank Yahav“ (Izraelis) krepšininkais.

Pasidalink: Pasidalink: Facebook

• POTVYNIAI: potvyniai Vietnamo Kvang Ngajaus provincijoje nusinešė mažiausiai 13 žmonių gyvybių.
  • AUGO: Finansų ministerijos duomenimis, šių metų sausį-lapkritį valstybės biudžetas ir savivaldybių biudžetai pajamų gavo 8 proc. (584,9 mln. eurų) daugiau nei pernai tą patį laikotarpį.