„Lietkabelio“ klubas laimėjo pirmąsias Europos taurės rungtynes (1)

2017 spalio mėn. 11 d. 21:10:12
Dominykas Genevičius, Elta
Kšištofas Lavrinovičius

Europos vyrų krepšinio taurės (Eurocup) pirmojo turo rungtynėse B grupėje trečiadienį Panevėžio „Lietkabelio“ komanda namuose 86:72 (23:20, 17:22, 29:14, 17:16) nugalėjo Jeruzalės „Hapoel Ban Yahav“ (Izraelis) ekipą.

„Lietkabelis“ įpusėjus rungtynėms atsiliko 40:42, bet trečiajame kėlinyje pelnė net 29 taškus ir prieš likusias 10 min. jau pirmavo 69:56. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai buvo įgiję 21 taško persvarą (80:59), bet svečiai mačo pabaigoje šiek tiek sumažino atsilikimą.

Panevėžio komandai 20 taškų pelnė Kšištofas Lavrinovičius (8 atk. kam.), 13 - Lorenzas Viljamsas (Lorenzo Williams, 8 rez. perd.), po 11 - Garis Teiltonas (Gary Talton) ir Darjušas Lavrinovičius, 8 - Žanis Peineris.

Izraelio ekipoje 23 taškus surinko Kartisas Džerelsas (Curtis Jerrells), 16 - Ostinas Dėjus (Austin Daye), 15 - Ričardas Havelas (Richard Howell).

Kitas rungtynes „Lietkabelis“ žais spalio 18 dieną išvykoje su Miuncheno „FC Bayern“ (Vokietija) ekipa.

Pasidalink: Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype