(0)
Publikuota: 2017 gruodžio 12 23:40:02, Dominykas Genevičius ir Ingrida Petuchovaitė, Elta
×
EPA-Eltos asociatyvi nuotr.

Neeiliniame dviejų pratęsimų trileryje Kėdainių „Nevėžio“ ekipa po dramatiškos kovos iškovojo ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe„-LKL) čempionate.

Sudėtingą dvitaškį lemiamoje atakoje pataikęs Mauras Veljačičius (Mauro Veljačič) leido savo komandai namuose 103:102 įveikti Prienų-Birštono „Vytautą“.

Likus minutei iki antrojo pratęsimo pabaigos „Vytautas“ turėjo vieno taško pranašumą (100:99), Egidijus Dimša pridėjo dvitaškį (102:99). M. Veljačičius baudų metimais priartino kėdainiečius (101:102).

Paskutinės 24 sekundės antrajame pratęsime priklausė „Nevėžiui“ - M. Veljačičius pataikė sudėtingą dvitaškį (103:102), o Justo Sinicos tritaškis iš aikštės vidurio nebuvo taiklus.

„Tai buvo absoliučiai lygios rungtynės, - po dramatiškos pergalės kalbėjo „Nevėžio“ treneris Ramūnas Cvirka. - Tikriausiai mes turėjome daugiau jėgų pirmojoje pozicijoje. Visgi auklėtiniai kartais išveda iš kantrybės padarydami tokius dalykus, kurių neturėtų daryti patyrę žaidėjai“.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo „Nevėžio“ legionierius Džemsas Vudardas (James Woodard), pelnęs 16 taškų, atkovojęs 9 kamuolius ir surinkęs 25 naudingumo balus.

„Nevėžio“ gretose Gintautas Matulis, Valerijus Lichodejus (7 atk. kam.) ir Gabrielius Maldūnas (8 atk. kam.) pelnė po 14 taškų, Justas Tamulis pridėjo 11 taškų.

Kėdainiečių komandoje debiutavęs Lesteris Medfordas per 23 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

„Vytauto“ ekipai Justas Sinica pelnė 24 taškus, Eigirdas Žukauskas įmetė 20 taškų, Denisas Lukašovas pasižymėjo 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Abi komandos dabar turi po keturias pergalės ir 10 pralaimėjimų.

„Vytauto“ gretas papildė broliai Bolai

Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšinio klubas sudarė sutartis su broliais LiAndželu (LiAngelo) ir Lamelu (LaMelo) Bolais (Ball).

Kontraktai su žaidėjais sudaryti iki sezono pabaigos, o prie komandos naujokai turėtų prisijungti sausio mėnesio pradžioje.

„Mūsų klubas su nekantrumu laukia LiAndželo ir LaMelo Bolų atvykimo. Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie jų ilgalaikės sėkmės ir starto profesionalių krepšininkų karjerose“, - kalbėjo komandos sporto direktorius Vilius Vaitkevičius.

„Vytautas“ antradienį Kėdainiuose žaidžia Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes su vietos „Nevėžiu“.