D.Sirvydžio vedamas „Rytas“ patyrė nesėkmę Kazanėje (kiti EuroCup rezultatai)

(0)
Publikuota: 2018 spalio 10 22:37:20, Dominykas Genevičius, Elta
×
„Ryto" treneris Dainius Adomaitis. Irmanto Sidarevičiaus nuotr.

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro antrojo turo rungtynėse D grupėje trečiadienį Vilniaus „Ryto“ komanda išvykoje 73:86 (20:19, 12:22, 20:17, 21:28) pralaimėjo Kazanės „Uniks“ (Rusija) ekipai ir patyrė pirmąją nesėkmę.

„Rytas“ laimėjo pirmąjį kėlinį 20:19, bet po nesėkmingo antrojo ketvirčio jau atsiliko 32:41. Jaunojo Deivido Sirvydžio vedamas Vilniaus klubas 27-ąją min. sumažino atsilikimą iki 2 taškų (48:50). Vis dėlto „Uniks“ ekipa sugebėjo prieš lemiamą kėlinį įgyti 6 taškų pranašumą (58:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Rytas“ priartėjo iki 4 taškų (59:63), bet vėliau iniciatyva priklausė Kazanės klubui, kuris įgijo 13 taškų persvarą (80:67). Tokį pranašumą šeimininkai išsaugojo iki mačo pabaigos.

Vilniaus komandai 17 taškų pelnė 18-metis D. Sirvydis, 14 - Dominique'as Suttonas, 12 - Eimantas Bendžius, 10 - Martynas Echodas, po 6 - Mindaugas Girdžiūnas ir D. J. Seeley, 5 - Evaldas Kairys, 3 - Arnas Butkevičius.

Antrąją pergalę iškovojusioje Kazanės komandoje 19 taškų surinko Jamaras Smithas, 15 - Maksimas Šeleketo, 13 - Trentas Lockettas, 10 - Pierria Henry (9 rez. perd.).

Kovą dėl atšokusių kamuolių „Rytas“ pralaimėjo 24-34.

Kitas rungtynės Vilniaus ekipa žais spalio 17 dieną namuose su Frankfurto „Fraport Skyliners“ (Vokietija) klubu.

R. Giedraitis pelnė 14 taškų, bet „Alba“ pralaimėjo Kroatijoje

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro antrojo turo rungtynėse trečiadienį Berlyno „Alba“ (Vokietija) klubas, kuriam atstovauja Rokas Giedraitis, svečiuose 73:75 (21:22, 15:1, 14:18, 23:19) pralaimėjo Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) krepšininkams.

R. Giedraitis per 26 min. pelnė 14 taškų (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 1/7, baudos 3/3), atkovojo 8 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 ir prasižengė 1 kartą.

„Alba“ sąskaitoje - viena pergalė ir vienas pralaimėjimas.

D. Dulkys Europos taurės turnyre pelnė 9 taškus

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro antrojo turo rungtynėse B grupėje trečiadienį Gdynės „Arka“ (Lenkija) klubas, kuriam atstovauja Deividas Dulkys, svečiuose 79:96 (14:18, 27:26, 17:13, 21:39) pralaimėjo Bursos „Tofas“ ekipai ir patyrė antrąją nesėkmę.

Svečių nesėkmę lėmė nesėkmingas ketvirtas kėlinys, kuriame jie praleido net 39 taškus.

D. Dulkys per 21 min. pelnė 9 taškus (dvitaškiai 0/2, tritaškiai 3/4), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei 2 sykius prasižengė.