„Celtics“ krepšininkai iškovojo pergalę po pratęsimo

(0)
Publikuota: 2018 balandžio 16 08:17:05, Dominykas Genevičius, Elta
×
"Celtics" krepšininkas Džeilenas Braunas. EPA-Eltos nuotr.

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmosiose Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse sekmadienį „Boston Celtics“ klubas (2-oji vieta konferencijoje) namuose po pratęsimo 113:107 (29:17, 15:30, 26:19, 29:33; 14:8) nugalėjo „Milwaukee Bucks“ (7) komandą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Ketvirtajame kėlinyje per paskutines 0,5 sek. „Bucks“ žaidėjas Khrisas Middletonas sugebėjo pataikyti tritaškį ir išlyginti rezultatą. Vis dėlto pratęsime savo pranašumą įrodė „Celtics“ krepšininkai.

Nugalėtojams 24 taškus pelnė Alas Horfordas (12 atk. kam.), 23 - Terry Rozieras, 21 - Marcusas Morrisas, 20 - Jaylenas Brownas, 19 - Jaysonas Tatumas (10 atk. kam.).

„Bucks“ ekipoje 35 taškus surino Giannis Antetokounmpo (13 atk. kam.), 31 - K. Middletonas.

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos balandžio 18 dieną taip pat Bostone.