Vyrų skiatlono varžybas laimėjo šveicaras D.Kolonja, o V.Strolia pranoko vieną varžovą

(0)
Publikuota: 2014 vasario 09 14:50:44, Respublika.lt, Eltos inf.
×

Sočio žiemos olimpinių žaidynių vyrų skiatlono (15 km klasikiniu stiliumi + 15 km laisvuoju stiliumi) varžybose sekmadienį Lietuvos atstovas Vytautas Strolia pranoko vieną varžovą ir užėmė 67-ąją vietą.

Nugalėjo 27-erių metų šveicaras Darijus Kolonja (Dario Cologna). Šios rungties pasaulio čempionas distanciją įveikė per 1 val. 8 min. 15,4 sek. ir 0,4 sek. pranoko antrąją vietą užėmusį Vankuverio žaidynių čempioną 28-erių metų švedą Markusą Helnerį (Marcus Hellner).

Bronzą iškovojo pasaulio vicečempionas 29-erių metų norvegas Martinas Jonsrudas Sundbis (Martin Johnsrud Sundby). Jis nugalėtojui pralaimėjo 1,4 sek.

21-erių metų V. Strolia nugalėtojui pralaimėjo 12 min. 21,8 sek. Prasčiau už lietuvį pasirodė tik Pietų Korėjos atstovas Hvang Zdunho (Hwang Jun-Ho). Jis nuo nugalėtojo atsiliko ratu.