V.Lendelis išvkovojo pergalę treko varžybose Lenkijoje

(0)
Publikuota: 2014 liepos 08 12:11:09, Respublika.lt, Eltos inf.
×

Lietuvos dviratininkas Vasilijus Lendelis tapo Pruškove (Lenkija) vykusių tarptautinių treko varžybų "Grand Prix of Poland" nugalėtoju. 19-metis mūsų šalies atstovas laimėjo keirino rungtį.

V. Lendelis trečiajame atrankos važiavime buvo pirmas, antrajame pusfinalyje - trečias, o finale dėl 1-6 vietų aplenkė keturis Lenkijos ir vieną Vokietijos dviratininką.

19-metis Svajūnas Jonauskas tarp 22 dalyvių liko dešimtas.

Sprinto rungtyje, kurioje dalyvavo 28 dviratininkai, S. Jonauskas užėmė septintąją, o V. Lendelis - devintąją vietas.

Beje, aštuntfinalyje S. Jonauskas pranoko V. Lendelį, tačiau ketvirtfinalyje pralaimėjo būsimam rungties nugalėtojui rusui Pavelui Jakuševskiui.

Atrankos varžybose V. Lendelis buvo ketvirtas. Jis 200 m distanciją įveikė per 10,275 sek. S. Jonauskas atrankoje užėmė 16-ąją vietą (10,540 sek.).

Moterų daugiakovės varžybose Aušrinė Trebaitė užėmė ketvirtąją vietą. 25-erių metų lietuvė šešiose rungtyse surinko 186 taškus.

Nugalėjo rusė Jevgenija Romaniuta, surinkusi 213 taškų.

23-ejų metų Vaida Pikauskaitė tarp 24 dalyvių liko 22-a (9 tšk.).

18-metė Reda Kaulinskaitė skrečo rungtyje buvo paskutinė, 18-a, o grupinių lenktynių nebaigė.