Tarptautinio šokių konkurso Grand prix iškeliavo į Šiauliusnuotraukos

2014 balandžio mėn. 30 d. 12:46:59 Perskaitė 1379

Savaitgalį Vilniuje, jau penktąjį kartą vyko tarptautinis šokių konkursas „Dance revolution 2014“. Visą dieną šiuolaikinių, charkterinių, šou, gatvės stiliaus šokėjai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Lenkijos varžėsi dėl geriausiojo titulo. Scenoje pasirodė daugiau nei 1700 šokių mylėtojų.

Finalinį renginį pradėjo konkurso organizatoriai šokių kolektyvas „Modus dance“, jie tądiena šventė ir savo 10-ties metų sukaktį. Organizatorių su gražia sukaktimi tiek konkurso, tiek pačio kolektyvo, atvyko pasveikitni ir Vilniaus meras Artūras Zuokas. Renginyje pasirodė žinomas atlikėjas Vudis, kuris rodė šou su mados studija „Modus fashion“, ji demonstravo karnavalinių drabučių salono „Merkada“ kostiumus, merginos įkūnijo skirtngo stiliaus pasaulio valdoves. Pop grupė „MIS“ pasirodė kartu su mažosiomis „Modus fashion“ modeliukėmis, kurios pristatė mylimiausius pasakų herojus. Taip pat vakaro metu buvo pristatyta ir šokių drabužių kolekcija iš danceapranga.lt parduotuvės. Žiūrovus nustebino komisijos narių iš Lenkijos bei Baltarusijos Mak Mazy ir Mak Easy pasirodymas.

Tarptautinio šokių konkurso „DANCE REVOLUTION 2014“ didįjį piniginį prizą ir taurę – 555 eurus laimėjo šiauliečių šokių kolektyvas „Unlimited Crew /Extreme“ ‏ . Paklaustas kaip jaučiasi vadovas Darius Marcinkus atsakė:„Na kaip čia kitaip jausiesi, tiesiog puikiai! Laimėti visas kategorijas kuriose dalyvavom ir dar GRAND PRIX, tai tiesiog „wau“! Tai didžiulė patirtis tiems kas laimėjo ir tiems manau, kurie visa tai stebėjo, emocijos neapsakomos‏.“

Finalo metu buvo išrinktas stilingiausias kolektyvas, juo tapo šokėjai „Kolor children dell arte“ iš Lenkijos, o publikos simpatijų daugiausia pelnė šokių kolektyvas iš Latvijos – „Extra“.

Visą dieną konkurso metu vyko neatlygintinos kraujo donorystės akcija, kurią organizavo Vilniaus universitetinės ligoninės Santariškių klinikų kraujo centras. Apie sveiką mitybą konsultavo UAB „Aš myliu save“ darbuotojai.

Organizatoriai džiaugiasi, kad šiemet nugalėjo šiauliečiai,  o Grand prix taurė parkeliavo iš Lenkijos į Lietuvą.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net