S.Krupeckaitė Japonijoje dukart kopė ant prizininkų pakylos

(0)
Publikuota: 2019 rugpjūčio 25 19:26:05, Ingrida Petuchovaitė, Elta
×
S.Krupeckaitė Japonijoje dukart kopė ant prizininkų pakylos. Vytauto Dranginio nuotr.

Japonijoje, Idzu mieste, vykusiose dvejose dviračių treko varžybose „Japan Track Cup“ lietuvė Simona Krupeckaitė iškovojo dvi prizines vietas. Pirmųjų varžybų sprinto lenktynėse Lietuvos rinktinės lyderė buvo trečia, o antrųjų varžybų sprinte - antra.

Penktadienį S. Krupeckaitė sprinto ketvirtfinalyje nugalėjo Honkongo atstovę Jessicą Lee, o pusfinalyje 0-2 pralaimėjo dabartinei pasaulio čempionei Wai Sze Lee taip pat iš Honkongo. Kovoje dėl trečiosios vietos S. Krupeckaitė 2-0 įveikė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoją britę Katy Marchant, o finale Wai Sze Lee 2-0 nugalėjo australę Stephanie Morton.

Miglė Marozaitė ketvirtfinalyje pralaimėjo 2017, 2018 ir 2019 metų pasaulio vicečempionei S. Morton ir liko septinta.

Atrankos varžybose (12 dalyvių) S. Krupeckaitė (11,021 sek.) buvo penkta, o M. Marozaitė (11,12 sek.) - septinta.

Moterų daugiakovėje (22 dalyvės) Olivija Baleišytė (127 tšk.) užėmė šeštąją vietą, o Viktorija Šumskytė (44 tšk.) - 17-ąją. Nugalėjo japonė Yumi Kajihara (177 tšk.).

Po trijų rungčių - skrečo, tempo ir atkrintamųjų lenktynių - O. Baleišytė buvo dešimta, o V. Šumskytė - 13-a. Paskutinėje rungtyje - grupinėse lenktynėse dėl taškų (80 ratų, 20 km, 8 tarpiniai finišai) - O. Baleišytė pelnė 65 taškus ir pakilo į šeštąją poziciją. V. Šumskytė taškų nebepelnė ir nukrito keturiais laipteliais.

Moterų keirino rungtyje (12 dalyvių) abi Lietuvos dviratininkės pateko į B finalą. Jame M. Marozaitė finišavo antra, o S. Krupeckaitė - šešta. Galutinėje rikiuotėje M. Marozaitė liko aštunta, o S. Krupeckaitė - 12-a. Nugalėjo Pietų Korėjos atstovė Hyejin Lee.

Vyrų keirino rungtyje (23 dalyviai) Svajūnas Jonauskas pasidalijo 13-ąją, o Vasilijus Lendelis - 17-ąją vietas. Abu Lietuvos dviratininkai nepateko į sprinto (23 dalyviai) ketvirtfinalį. Atrankos varžybose V. Lendelis (10,099 sek.) buvo 16-as, o S. Jonauskas (10,305 sek.) - 20-as.

Moterų medisono rungtyje O. Baleišytė ir V. Šumskytė liko paskutinės - devintos.

Antrųjų „Japan Track Cup“ varžybų moterų sprinto lenktynių (13 dalyvių) ketvirtfinalyje šeštadienį S. Krupeckaitė nugalėjo S. Morton, pusfinalyje 2-0 įveikė K. Marchant, o finale 0-2 pralaimėjo Wai Sze Lee. M. Marozaitė liko dešimta.

Atrankos varžybose S. Krupeckaitė (11,111 sek.) buvo septinta, o M. Marozaitė (11,258 sek.) - dešimta.

Vyrų sprinto lenktynių atrankoje (26 dalyviai) V. Lendelis (10,047 sek.) buvo 16-as, o S. Jonauskas (10,296 sek.) - 22-as. Tokias pat vietas jie užėmė ir galutinėje rikiuotėje. V. Lendel aštuntfinalyje pralaimėjo geriausiai atrankoje pasirodžiusiam australui Nathanui Hartui.

Moterų daugiakovėje (24 dalyvės) O. Baleišytė (66 tšk.) užėmė 11-ąją vietą, o V. Šumskytė (13 tšk.) - 22-ąją. Nugalėjo Naujosios Zelandijos dviratininkė Rushlee Buhanan (144 tšk.).

Po trijų rungčių O. Baleišytė (41 tšk.) buvo 18-a, o V. Šumskytė (11 tšk.) - 22-a. Paskutinėje rungtyje O. Baleišytė pelnė 25 taškus ir pakilo į 11-ąją vietą. V. Šumskytė pelnė 2 taškus, bet liko 22-a.

Sekmadienį O. Baleišytė ir V. Šumskytė medisono rungtyje (9 komandos) užėmė septintąją vietą.

Moterų keirino rungtyje (13 dalyvių) S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė į A finalą nepateko. Jos B finale finišavo atitinkamai antra ir ketvirta. Galutinėje rikiuotėje S. Krupeckaitė liko aštunta, o M. Marozaitė - dešimta. Nugalėjo Wai Sze Lee.

Vyrų keirino rungtyje (26 dalyviai) V. Lendelis ir S. Jonauskas pasidalijo 23-iąją vietą.