Šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų etape Egipte I.Serapinaitė - devinta

(0)
Publikuota: 2017 kovo 25 20:30:54, Respublika.lt, Eltos inf.
×

Egipto sostinėje Kaire šeštadienį vykusio 2017 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės II etapo moterų varžybų finale geriausiai iš lietuvių pasirodžiusi Ieva Serapinaitė užėmė devintąją vietą.

I. Serapinaitė plaukimo rungtyje užėmė septintąją vietą (2 min. 14,91 sek.; 281 taškas), fechtavimosi - trečiąją (23 pergalės/12 pralaimėjimų; 238 taškai), o jojimo - 10-ąją (293 taškai). Po trijų rungčių olimpietė turėjo 812 taškų ir dalijosi trečiąją vietą su vengre Sarolta Kovač (Sarolta Kovacs).

Deja, kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje prizinės vietos išsaugoti nepavyko. Vilnietė distanciją įveikė per 13 min. 44,95 sek. (476) ir varžybas baigė devintojoje vietoje. Iš viso finale I. Serapinaitė surinko 1288 taškus.

Lina Batulevičiūtė plaukimo rungtyje buvo 35-a (2:31,75; 247), fechtavimosi - 11-a (20/15; 220), jojimo - 24-a (269), o bėgdama ir šaudydama užėmė 18-ąją vietą (13.23,66; 497) ir bendrojoje įskaitoje liko 21-a (1233).

Deja, finalas visiškai nepavyko Aurelijai Tamašauskaitei. Plaukimo rungtyje ji buvo 36-a (2:38,27; 247), fechtavimosi - 31-a (14/21; 185), o jodama neužbaigė trasos ir liko be taškų. Kombinuotoje rungtyje 20-metė vilnietė užėmė 11-ąją vietą (13:05,21 sek.; 515), tačiau bendrojoje įskaitoje turėjo tenkintis 34-ąja vieta (934).

Finalo laimėtoja tapo britė Keitė Frenč (Kate French), surinkusi 1356 taškus. Antrąją vietą užėmė turkė Ilkė Oziuksel (Ilke Ozyuksel, 1326), nors paskutinę rungtį pradėjo iš 10-osios vietos. Trečiąja pozicija Kaire džiaugėsi italė Alisė Sotero (Alice Sotero, 1313).

Sekmadienį Egipto sostinėje vyks mišrių estafečių varžybos, kuriose lietuviai nedalyvaus.

2017 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės finalas birželio 22-25 dienomis vyks Vilniuje ir taps pirmosiomis varžybomis, kurių metu Lietuvos sporto gerbėjai galės savo akimis išvysti su stipriausiais varžovais kovojančius Laurą Asadauskaitę-Zadneprovskienę, Justiną Kinderį ir kitus geriausius šalies penkiakovininkus.