Pasaulio biatlono taurėje - prancūzo M.Fourcade'o dominavimas

(0)
Publikuota: 2018 kovo 24 22:04:54, Dominykas Genevičius, Elta
×
Pasaulio biatlono taurėje - prancūzo M.Fourcade'o dominavimas. (EPA-Eltos nuotr.)

Rusijoje vykstančio paskutinio, devintojo, pasaulio biatlono taurės etapo vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse šeštadienį nugalėjo prancūzas Martinas Fourcade'as.

Vieną kartą šaudykloje suklydęs ir vieną baudos ratą įveikęs prancūzas finišavo per 32 min. 9,7 sek.

Antrąją vietą užėmė norvegas Johannesas Boe (+47,9 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją - italas Lukas Hoferis (+1.08,4; 0).

M. Fourcade'as iškovojo pasaulio persekiojimo lenktynių taurę. Jis šiose lenktynėse iš viso surinko 396 taškus. Antras liko J. Boe (364 tšk.), trečias - rusas Antonas Šipulinas (254 tšk.).

M. Fourcade'as užsitikrino ir bendros pasaulio taurės įskaitos nugalėtojo vardą. Jis turi 1116 taškų ir likus paskutinėms lenktynėms, 110 taškų lenkia antroje pozicijoje J. Boe.

Moterų 10 km persekiojimo lenktynėse triumfavo suomė Kaisa Makarainen (2 baudos ratai) - 30 min. 52,7 sek. Antra finišavo prancūzė Anais Bescond (+0,2 sek.; 1), trečia - vokietė Laura Dahlmeier (+17,5 sek.; 1).

Persekiojimo lenktynių pasaulio taurė atiteko Slovakijos atstovei Anastasijai Kuzminai (301 tšk.). Antrąją vietą užėmė K. Makarainen (280 tšk.), trečiąją - L. Dahlmeier (271 tšk.).

Tuo tarpu absoliučios įskaitos laimėtoja spręsis paskutinėse bendro starto lenktynėse sekmadienį. Šiuo metu pirmauja K. Makarainen (799 tšk.), bet nuo jos nedaug atsilieka A. Kuzmina (794 tšk.). Trečia yra baltarusė Darja Domračeva (744 tšk.).