Pasaulio biatlono taurę iškovojo M.Furkadas ir L.Dalmajer

2017 kovo mėn. 19 d. 17:12:30
Respublika.lt, Eltos inf.
Laura Dalmajer

2016-2017 metų sezono pasaulio biatlono taurę iškovojo prancūzas Martenas Furkadas (Martin Fourcade) ir vokietė Laura Dalmajer (Laura Dahlmeier).

M. Furkadas per 26 lenktynes surinko 1322 taškus (atmetus du prasčiausius rezultatus) ir užtikrintai aplenkė antrojoje pozicijoje likusį rusą Antoną Šipuliną (918 tšk.). Trečioji vieta atiteko norvegui Johanesui Tingnesui Bio (Johannes Thingnes Boe, 812 tšk.).

26-erių metų lietuvis Tomas Kaukėnas su 32 taškais tarp 106 klasifikuotų sportininkų užėmė 73-iąją vietą.

Sekmadienį Norvegijoje pasibaigusio paskutinio, devintojo, pasaulio taurės varžybų etapo vyrų 15 km bendrojo starto lenktynėse greičiausias buvo be klaidų šaudęs M. Furkadas - 37 min. 32,2 sek. Antras finišavo latvis Andrejus Rostorgujevas (+17,4 sek.; 2 baudos ratai), trečiąją vietą užėmė austras Simonas Ederis (+32,4 sek.; 1).

Lenktynėse startavo 30 biatlonininkų.

Moterų pasaulio taurės bendrojoje įskaitoje triumfavusi L. Dalmajer surinko 1211 taškų. Antrąją vietą užėmė čekė Gabriela Koukalova (1089 tšk.), o trečiąją - suomė Kaisa Mekereinen (Kaisa Makarainen, 971 tšk.). Iš viso klasifikuotos 102 biatlonininkės.

Moterų 12,5 km bendro starto lenktynes Norvegijoje laimėjo kartą šaudykloje suklydusi norvegė Tiril Ekhof (Tiril Eckhoff) - 34 min. 23,1 sek. Antrąją vietą užėmė čekė G. Koukalova (+22,6 sek.; 1), o trečiąją - suomė K. Mekereinen (+34,5 sek.; 2).

Pasidalink: Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai

• SPROGIMAS: galingas sprogimas nugriaudėjo antradienį dujų skirstymo stotyje netoli Veideno prie Marcho miestelio; per incidentą nukentėjo apie 60 žmonių.
  • NELAIMĖ: 11 vaikų buvo sužeisti, kai kurie jų - sunkiai, kai jų mokykloje Šiaurės Vietname sugriuvo balkono atrama, antradienį pranešė valstybinė šalies žiniasklaida.