(0)
Publikuota: 2017 liepos 27 16:48:59, Ingrida Petuchovaitė, Elta
×
Tomas Kuzminskis. Irmanto Sidarevičiaus nuotr.

Samsune (Turkija) vykstančių kurčiųjų olimpinių žaidynių orientavimosi varžybų vyrų ilgojoje distancijoje ketvirtadienį Lietuvos atstovas Tomas Kuzminskis iškovojo sidabro medalį.

39-erių metų lietuvis trasą įveikė per 1 val. 26 min. 26 sek. ir nusileido tik rusui Viktorui Dingesui (1 val. 21 min. 34 sek.).

Kitas Lietuvos atstovas Mantas Volungevičius nefinišavo.

Iš 21 startavusio sportininko klasifikuota 12.

Moterų grupėje greičiausia buvo ukrainietė Jana Melnyk (1:31.43).

Lietuvė Gedvilė Diržiūtė (2:00.27) užėmė šeštąją vietą, Adrija Atgalainė (2:01.39) - septintąją, o Sandra Lukošienė (2:17.39) - aštuntąją.

Iš 18 startavusių orientacininkių klasifikuota dešimt.

Lietuvos paplūdimio tinklininkės kovos dėl kurčiųjų olimpinių žaidynių aukso

Lietuvės Birutė Aleknavičiūtė ir Ingrida Milkintaitė pateko į Samsune (Turkija) vykstančių kurčiųjų olimpinių žaidynių moterų paplūdimio tinklinio turnyro finalą.

Lietuvos duetas pusfinalyje ketvirtadienį 2-1 (21:15, 18:21, 15:7) nugalėjo ruses Jelizavetą Aleksejevą ir Jeleną Charčevnikovą.

Kitame pusfinalyje tarpusavyje žais ukrainietės - Ana Zatylkina ir Raisa Rylova bei Julija Jaroševska ir Julija Černenko.

2013 metais žaidynėse Sofijoje (Bulgarija) B. Aleknavičiūtė ir I. Milkintaitė pelnė sidabro apdovanojimus, o 2009 metų žaidynėse Taivane B. Aleknavičiūtė su kita partnere Sigita Lukošiūte iškovojo bronzos medalius.

Lietuvos badmintonininkai kurčiųjų žaidynėse pateko į vienetų ir dvejetų varžybų ketvirtfinalius

Samsune (Turkija) vykstančių kurčiųjų olimpinių žaidynių badmintono turnyro vyrų dvejetų varžybų aštuntfinalyje ketvirtadienį lietuviai Tomas Dovydaitis ir Ignas Reznikas 2-0 (21:6, 21:19) nugalėjo ukrainiečius Sergejų Daščenką ir Tarasą Neharą.

Mūsų šalies duetas ketvirtfinalyje taip pat ketvirtadienį susitinka su Pietų Korėjos badmintonininkais Seo Mjeongsu (Seo Myeongsoo) ir Šin Hjunvu (Shin Hyunwoo).

Vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje Kazimieras Dauskurtas 2-1 (24:22, 16:21, 21:16) įveikė kiną Ven Jaodongą (Wen Yaodong) ir ketvirtfinalyje susitinka su rusu Michailu Jefremovu.