LRL čempionate pergales šventė „Varsa-Stronglasas“ ir „Vilnius"

(0)
Publikuota: 2017 rugsėjo 23 21:15:53, Dominykas Genevičius, Elta
×

Šeštadienį sužaistose likusiose Lietuvos vyrų rankinio lygos pirmojo turo rungtynėse pergales iškovojo Vilniaus „Vilniaus“ ir Alytaus „Varsos-Stronglaso“ komandos.

Vilniaus klubas namuose 34:24 (15:9) įveikė Šiaulių „SM Dubysą-Guberniją“.

Martyno Žalos vedami vilniečiai jau kėlinio viduryje pirmavo 8:4, o iki ilgosios pertraukos pranašumą padidino iki 6 įvarčių (15:9). Po pertraukos šiauliečiai bandė perlaužti rungtynes, tačiau vilniečiai sužaidė drausmingai ir iškovojo pergalę.

„Sunkiai sekėsi, gal trūko fizinio pasiruošimo. Verti to, ką turėjome, pirmajame kėlinyje prametėme daug metimų ir už tai mus nubaudė greitomis atakomis, o vėliau pasivyti vilniečių nebepavyko“, - sakė šiauliečių treneris Aivaras Budrys.

„Mums tai nebuvo pirmosios sezono rungtynės, žaidėme su „Dragūnu“, todėl buvome geriau pasiruošę fiziškai. Taip pat pavyko įgyvendinti trenerio strategiją ir tai leido mums laimėti“, - teigė „Vilniaus“ žaidėjas M. Žala.

Iš viso M. Žala pelnė net 13 įvarčių. Po 5 kartus pasižymėjo Petras Raupėnas ir Erikas Giliun.

Šiaulių komandai po 6 įvarčius pelnė Aivaras Budrys, Arminas Milaknis ir Eligijus Baranauskas.

Kitose rungtynėse stipriausioje lygoje debiutavę Kauno KTU rankininkai iš karto kibo į atlapus vieniems iš čempionato favoritų ir pralaimėjo tik 29:32 (13:16).

Antrajame kėlinyje KTU rankininkai namuose buvo išsiveržę į priekį, bet lemiamu momentu savo žodį tarė Alytaus klubo veteranai ir svečiai šventė nelengvą pergalę.

KTU treneris Darius Talačka po rungtynių teigė, kad smagu buvo debiutuoti stipriausiųjų lygoje: „Tokių rungtynių ir buvo tikėtasi. Pralaimėta stipriai komandai, o ateityje pergalių dar bus“.

„Varsai-Stronglasui“ 7 įvarčius pelnė Žygimantas Micevičius, 5 - Irmantas Asakavičius.

KTU ekipoje 9 kartus pasižymėjo Karolis Jankauskas, 6 - Ignas Grigas, 5 - Arminas Stankūnas.