2017 gruodžio 18, pirmadienis

Lietuvos tenisininkės pralaimėjo Liuksemburgo komandainuotraukos

2017 balandžio mėn. 20 d. 18:40:52
Respublika.lt, Eltos inf.

Šiauliuose vykstančio moterų teniso komandų Federacijos taurės II grupės Europos-Afrikos zonos turnyro antrajame B grupės mače ketvirtadienį Lietuvos rinktinė 0-3 pralaimėjo Liuksemburgo komandai.

Pirmajame susitikime 18-metė lietuvė Paulina Bakaitė 1:6, 4:6 pralaimėjo 16-metei Eleonorai Molinaro (874-oji pasaulio raketė).

"Manau, kad Paulina šiandien sužaidė pagal savo galimybes, ypač antrą mačo setą. Visgi labiau patyrusi varžovė klydo labai retai, o kovoti prieš taip stabiliai žaidžiančias varžoves yra labai sunku", - po susitikimo kalbėjo Lietuvos rinktinės kapitonė Edita Liachovičiūtė.

Antrajame mače 22-ejų metų Joana Eidukonytė (714) 6:0, 6:4 pralaimėjo 31-erių metų Mendei Minelai (Mandy Minella, 67).

Nieko nebelemiantį dvejetų susitikimą, E. Liachovičiutės sprendimu, stojo žaisti 17-metė Gerta Zykutė ir 18-metė Gabija Druteikaitė. Lietuvės 2:6, 1:6 nusileido E. Molinaro ir Klaudinei Šaul (Claudine Schaul).

Penktadienį Lietuvos tenisininkės susitiks su dvi pergales Šiauliuose jau iškovojusia Danijos rinktine. Mačas Šiaulių teniso mokykloje prasidės 11 val.

Dvi pajėgiausios turnyro komandos iškops į Federacijos taurės varžybų I grupę, o dvi silpniausios kitais metais kovos III grupėje.

Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai

• NUGALĖJO: Graikijos vyrų krepšinio čempionate sekmadienį Atėnų „Panathinaikos“ komanda, kuriai atstovauja Lukas Lekavičius, namuose 91:69 nugalėjo Retimno „Cretan Kings“ ekipą.
  • BRONZA: Vokietijoje vykstančio 23-iojo pasaulio moterų rankinio čempionato bronzos medalius iškovojo Olandijos rinktinė; mažajame finale sekmadienį olandės 24:21 nugalėjo Švedijos komandą.