Lietuvos penkiakovininkės liko už pasaulio čempionato finalo borto

(0)
Publikuota: 2018 rugsėjo 11 09:25:42, Dominykas Genevičius, Elta
×
Penkiakovininkė I. Serapinaitė nepateko į pasaulio čempionato finalą. EPA-ELTA nuotr.

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate Meksikoje moterų varžybų atrankos barjero pirmadienį neįveikė nei viena iš trijų jose dalyvavusių Lietuvos atstovių.

23-ejų metų Ieva Serapinaitė atrankos A grupėje užėmė 20-ąją vietą. Ji surinko 931 tašką.

25-erių metų Gintarė Venčkauskaitė (430 tšk.) nebaigė bėgimo ir šaudymo rungties ir A grupėje liko paskutinė - 34-a.

A grupėje daugiausiai taškų surinko vokietė Janine Kohlmann (978 tšk.).

Trečia Lietuvos atstovė 29-erių metų Lina Batulevičiūtė su 863 taškais B grupėje užėmė 27-ąją poziciją. Geriausiai šioje grupėje pasirodė meksikietė Mariana Arceo (999 tšk.).

Atrankoje dalyvavo 67 sportininkės, o į finalą pateko 36 (po 15 iš A ir B atrankos grupių bei dar 6 pagal geriausius rezultatus).

Vyrų atrankos varžybose startuos Justinas Kinderis.