2018 rugsėjo 20, ketvirtadienis

Dviratininkė V.Šumskytė Europos jaunių ir jaunimo čempionate - šeštanuotraukos

2018 rugpjūčio mėn. 25 d. 21:47:00
Ingrida Petuchovaitė, Elta

Eglyje (Šveicarija), Pasauliniame dviračių sporto centre, vykstančio Europos jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) dviračių treko čempionato jaunių merginų keirino rungties finale šeštadienį Lietuvos atstovė Viktorija Šumskytė užėmė šeštąją vietą.

Nugalėjo rusė Jana Tyšenko.

Kita lietuvė Arūnė Savičiūtė važiavime dėl 7-9 vietų liko trečia ir galutinėje įskaitoje užėmė devintąją poziciją.

Jaunimo merginų daugiakovėje (16 dalyvių) lietuvė Olivija Baleišytė užėmė septintąją vietą. Ji surinko 112 taškų.

Nugalėjo italė Letizia Paternoster (136 tšk.).

O. Baleišytė skrečo rungtyje buvo septinta, tempo lenktynėse - dešimta, atkrintamosiose lenktynėse - ketvirta, o po grupinių lenktynių užėmė septintąją poziciją.

Jaunių vaikinų grupinėse lenktynėse (24 km, 120 ratų) Rokas Gelžinis užėmė 15-ąją vietą.

Kaip jau skelbta, jaunimo merginų 500 m atskiro starto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Miglė Marozaitė iškovojo sidabro medalį.