Dviratininkė R.Leleivytė lenktynėse Italijoje finišavo šešta

(0)
Publikuota: 2018 rugsėjo 08 23:01:54, Ingrida Petuchovaitė, Elta
×
Rasa Leleivytė. Eltos nuotr.

Italijoje vykstančių 23-iųjų daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Premondiale Giro Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini“ pirmajame etape šeštadienį lietuvė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) finišavo šešta.

Nugalėjo italė Marta Bastianelli („Ale Cipollini“). Ji 133,6 km nuvažiavo per 3 val. 18 min. 42 sek. Nugalėtojos laikas įskaitytas 2-13 vietas užėmusioms dviratininkėms.

Etapo laimėtojos komandos draugė lietuvė Daiva Ragažinskienė („Ale Cipollini“, +29 sek.) užėmė 20-ąją poziciją.

Lenktynių, kurias sudaro prologas ir du etapai, lydere tapo kubietė Arlenis Sierra („Astana“). M. Bastianelli pakilo į antrąją vietą.

R. Leleivytė bendrojoje įskaitoje užima 15-ąją vietą (+23 sek.), o D. Ragažinskienė (+41 sek.) - 21-ąją.