Dvi Lietuvos dviratininkės pasipuošė Europos jaunių ir jaunimo čempionato sidabro medaliais

2018 rugpjūčio mėn. 24 d. 21:15:58
Dominykas Genevičius, Elta

Eglyje (Šveicarija), Pasauliniame dviračių sporto centre, vykstančiame Europos jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) dviračių treko čempionate penktadienį dvi Lietuvos sportininkės pasidabino sidabro medaliais.

Jaunimo merginų sprinto varžybose sidabro apdovanojimą pelnė Miglė Marozaitė. Lietuvos sportininkė pusfinalyje 2-0 nugalėjo britę Millicent Tanner, bet finale abu kartus pralaimėjo italei Miriam Vecei.

Šioje rungtyje varžėsi 12 sportininkių.

Jaunių merginų 500 m atskiro starto lenktynėse lietuvė Viktorija Šumskytė pelnė sidabro apdovanojimą. Ji finišavo per 35,106 sek.

Čempione tapo rusė Jana Tyšenko. Jos laikas - 34,632 sek.

Bronzos medalis atiteko rusei Ksenijai Andrejevai (35,457 sek.), o ketvirta liko kita Lietuvos atstovė Arūnė Savičiūtė (35,886 sek.).

Jaunimo merginų taškų lenktynėse Kristina Kazlauskaitė finišo nepasiekė.

Pasidalink: Pasidalink: Facebook

• TENISAS: Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) sezono turnyro Lleytono Hewitto grupės mače ketvirtadienį 25-erių metų austras Dominikas Thiemas (8-oji pasaulio raketė) 6:1, 6:4 įveikė 28-erių metų japoną Keių Nishikorį (9).
  • TRYLIKTAS: Singapūre vykstančio paskutiniojo - septintojo - pasaulio plaukimo trumpajame (25 m) baseine etapo vyrų 200 m plaukimo nugara rungties atrankoje ketvirtadienį Lietuvos atstovas Arijus Pavlidis užėmė 13-ąją vietą.