D.Rasimovičiūtė Sočio olimpinėse žaidynėse - 51-a

(0)
Publikuota: 2014 vasario 09 17:57:05, Respublika.lt, Eltos inf.
×

Sočio žiemos olimpinių žaidynių biatlono varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė 51-ąją vietą ir pelnė teisę startuoti persekiojimo lenktynėse.

Nugalėjo be klaidų šaudžiusi Slovakijai atstovaujanti rusė Anastasija Kuzmina. Olimpinės čempionės titulą apgynusi 29-erių metų biatlonininkė trasoje užtruko 21 min. 6,8 sek.

Antrąją vietą užėmė 25-erių metų rusė Olga Viluchina (+19,9 sek.), o trečiąją - 28-erių metų ukrainietė Vita Semerenko (+21,7 sek.). Abi šios sportininkės taip pat šaudė be klaidų.

29-erių metų D. Rasimovičiūtė šaudykloje suklydo du kartus (1+1) ir nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 11,8 sek. Lietuvė po pirmojo šaudymo buvo 58-a, o po antrojo - 55-a.

D. Rasimovičiūtė 2002 metais Solt Leik Sityje šioje rungtyje buvo 66-a, 2006 metais Turine - 18-a, o 2010-aisias Vankuveryje - 25-a.

Lenktynėse dalyvavo 84 biatlonininkės. Kelialapius į 10 km persekiojimo lenktynes pelnė 60 sportininkių.