„Baltrex-Šiauliai“ triumfavo Baltijos mažojo regbio čempionate

(0)
Publikuota: 2019 gegužės 14 12:51:39, Dominykas Genevičius, Elta
×
LRF nuotr.

Savaitgalį Latvijoje vykusiame Baltijos mažojo regbio (regbis-7) čempionate triumfavo šiemet vieną titulą po kito skinanti Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ komanda.

Lietuvos čempionai grupėje 41:0 nugalėjo RK „Tauro-Citmos“ ekipą bei po atkaklios kovos 19:12 pranoko „Livonia-1“ (Latvija) komandą. Kitose grupės rungtynėse „Tauras-Citma“ 7:5 įveikė „Livonia-1“ ekipą ir taip pat pateko į pusfinalį.

Kitoje grupėje Šiaulių sporto gimnazija (ŠSG) 39:0 sutriuškino „Livonia-2“ (Latvija) komandą, bet 7:24 nusileido Rygos „Miesnieki“ (Latvija) regbininkams.

Pusfinalyje „Baltrex-Šiauliai“ 38:7 pranoko jaunuosius ŠSG auklėtinius, o „Miesnieki“ 26:0 įrodė pranašumą prieš „Taurą-Citmą“. Finale šiauliečiai 26:7 nugalėjo „Miesnieki“ klubą ir į viršų kėlė čempionų taurę.

„Varžybos nebuvo lengvos, ne visose, bet kai kuriose rungtynėse tikrai buvo ką veikti. Po kiekvienų rungtynių stengėmės taisyti klaidas, todėl žaidimas gerėjo ir į finalą atkeliavome pilnai pasiruošę. Sunkiausios rungtynės buvo grupėje su „Livonia-1“ ekipa. Atsilikome 0:12, bet atsitiesėme ir laimėjome. Finalas irgi nebuvo lengvas, ypač pirmas kėlinys. Bet antrajame kėlinyje sudėjome visus taškus ir užtikrintai laimėjome“, - įspūdžiais dalinosi „Baltrex-Šiaulių“ kapitonas Žygimantas Radžius.

Didžioji dalis „Baltrex-Šiaulių“ komandos su Lietuvos mažojo regbio rinktine ruošiasi Europos čempionato kovoms. O taip pat Šiaulių klubas gegužės pabaigoje Rusijoje kausis dėl Europos mažojo regbio Čempionų taurės.

„Į Čempionų taurę, kaip visada, vyksime su aukščiausiais tikslais, nes daug ruošiamės tiek su klubu, tiek su rinktine. Svarbu, kad išvengėme traumų ir esame stipriausios sudėties“, - pridūrė Ž. Radžius.

Geriausiu žaidėju „Baltrex-Šiaulių“ komandoje pripažintas Kęstutis Karbauskas.

Trečiąją vietą Baltijos čempionate užėmė ŠSG komanda, kuri mažajame finale 26:0 įveikė „Tauro-Citmos“ regbininkus.

Į Baltijos čempionatą nepatekusios komandos galėjo kautis dėl Baltijos mažojo regbio taurės. Šį trofėjų iškovojo Kauno „Žalgirio“ komanda.

Kauniečiai 38:0 nugalėjo Panevėžio „Klevo“ ekipą, 48:7 - Šiaulių „PRC-OGB“ komandą ir 19:10 - „Šiaulių“ klubą.

Antrąją vietą užėmė „Šiauliai“, kurie 43:7 pranoko „Klevą“ ir sužaidė lygiosiomis 24:24 su „PRC-OGB“ ekipa. „Klevo“ regbininkai 17:0 įveikė „PRC-OGB“ komandą ir užėmė trečiąją poziciją.

Geriausiais žaidėjais pripažinti Nojus Koreniauskas („Žalgiris“), Gytis Golubovskis („Šiauliai“), Leonardas Partikas („Klevas“) ir Gediminas Švoba („PRC-OGB“).