(0)
Publikuota: 2017 lapkričio 13 11:34:39, Ingrida Petuchovaitė, Elta
×
Apdovanoti Lietuvos kartingo čempionai. Eltos nuotr.

Vilniuje, Kūno kultūros ir sporto departamente (KKSD), surengtoje Lietuvos kartingo čempionato 2017 metų sezono apdovanojimų šventėje buvo apdovanoti Lietuvos kartingo čempionai. 2017 metų sezone sportininkai lenktyniavo penkiuose čempionato etapuose Anykščių, Vilniaus, Elektrėnų, Aukštadvario ir Smalininkų kartodromuose.

„Micro“ klasėje Lietuvos čempionu tapo Laurynas Žadeika, antras liko Dovydas Gudelevičius, trečias - Markas Usevičius. „Micro“ klasės komandų įskaitoje pirmoji vieta atiteko „Pilėnų“ ekipai. „Mini“ klasėje čempiono titulas atiteko Ferapontui Barinovui, antras liko Edgaras Kelmas, trečias - Laurynas Žadeika. Komandų įskaitoje pirmoji vieta atiteko „Lenktynių linijos“ ekipai. LKF čempionato nugalėtoju „Rotax Junior“ klasėje tapo Dajus Dabašinskas, antroji vieta atiteko Ignui Kaseliui, o trečias liko Martynas Morkis. „KZ2 Masters“ grupėje Lietuvos čempionu tapo Gytis Melzbakas, Vytautas Surdokas liko antras, o Rytis Bartusevičius - trečias. Greičiausioje KZ2 klasėje Lietuvos čempionu tapo Paulius Paškevičius. Antras šioje klasėje liko Justas Jonušis, o trečias - Evaldas Dzialtuvas. KZ2 klasės čempione tarp komandų tapo „Paske Racing“ ekipa.

LKF Lietuvos kartingo čempionato nugalėtojus apdovanojo naujasis Lietuvos kartingo federacijos prezidentas. Dar šių metų spalio 25 dieną įvykusiame Lietuvos kartingo federacijos visuotinis narių susirinkimas naujuoju federacijos vadovu išrinktas Karolis Šikšnelis.