2018 rugsėjo 26, trečiadienis

• Beisbolininko D.Neverausko komanda MLB čempionate patyrė nesėkmę

Stipriausios pasaulyje JAV beisbolo lygos (MLB) reguliariojo sezono išvykoje 7:8 pralaimėjo „St. Louis Cardinals“ komandai.

2018 rugsėjo mėn. 11 d. 13:00:36

• Japoniškas teniso stebuklas

Naomi Osaka tapo pirmąja Japonijos tenisininke, laimėjusia „Didžiojo kirčio“ turnyrą. Niujorke vykusio atvirojo JAV teniso čempionato moterų vienetų varžybų finale ji pranoko legendinę amerikietę Sereną Viljams (Serena Williams). Šioje dvikovoje netrūko dramos ir ašarų. O „US Open“ vyrų vienetų varžybose triumfavo serbas Novakas Džokovičius (Novak Djokovič).

2018 rugsėjo mėn. 11 d. 06:18:56

• Lietuvos bokso čempionatas vyks pagal naujas taisykles

Lietuvos bokso federacija (LBF) patvirtino, kad šių metų Lietuvos suaugusiųjų čempionatas vyks Šilutėje lapkričio 13-17 dienomis. Į Šilutę, kuri garsėja, kaip boksininkų kalvė, Lietuvos čempionatas sugrįžta po 16 metų pertraukos.

2018 rugsėjo mėn. 10 d. 18:17:35

• Treko varžybose Panevėžyje Lietuvos dviratininkai iškovojo net 20 medalių

Panevėžio „Cido“ arenoje vykusiose Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) pirmosios kategorijos treko varžybose „Panevėžys 2018“ Lietuvos atstovai iškovojo 20 medalių - po penkis aukso ir bronzos bei 10 sidabro. Dvi pergales šventė Miglė Marozaitė, po vieną - Simona Krupeckaitė, Olivija Baleišytė ir Erika Župerkaitė.

2018 rugsėjo mėn. 10 d. 15:20:11

• Lietuvos golfo rinktinės debiutavo pasaulio čempionate

Tarptautinė golfo federacija (IGF) kartu su Airijos golfo sąjunga (GUI) ir Airijos moterų golfo sąjunga (ILGU) surengė 2018 metų pasaulinį mėgėjų komandų čempionatą. IGF organizuoja tris pagrindinius golfo turnyrus - olimpinių bei jaunimo olimpinių žaidynių golfo rungtis bei pasaulio mėgėjų golfo čempionatą. Čempionatas vyko „O'Meara“ ir „Montgomerie“ golfo aikštynuose.

2018 rugsėjo mėn. 10 d. 13:31:45

• „US Open“ turnyre - serbo N.Djokovičiaus triumfas

Niujorke vyksiančio atvirojo JAV teniso čempionato vyrų vienetų varžybų finale sekmadienį 31-erių metų serbas Novakas Djokovičius 6:3, 7:6 (7-4), 6:3 nugalėjo 29-erių metų argentinietį Juaną Martiną Del Potro.

2018 rugsėjo mėn. 10 d. 10:10:11

• Dviratininkas I.Konovalovas lenktynėse Prancūzijoje finišavo antras

Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose 32-osiose dviračių lenktynėse „Tour du Doubs“ lietuvis Ignatas Konovalovas („Groupama-FDJ“) finišavo antras.

2018 rugsėjo mėn. 09 d. 20:19:10

• Irkluotojas M.Griškonis pateko į pasaulio čempionato ketvirtfinalį

Plovdive (Bulgarija) vykstančio pasaulio irklavimo čempionato vyrų vienviečių valčių šeštajame atrankos plaukime sekmadienį lietuvis Mindaugas Griškonis užėmė pirmąją vietą ir pelnė kelialapį į ketvirtfinalį.

2018 rugsėjo mėn. 09 d. 14:43:32

• Dviratininkė R.Leleivytė lenktynėse Italijoje finišavo šešta

Italijoje vykstančių 23-iųjų daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Premondiale Giro Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini“ pirmajame etape šeštadienį lietuvė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) finišavo šešta.

2018 rugsėjo mėn. 08 d. 23:01:54

• A.Gudžius tarpkontinentinės taurės varžybose - trečias

Tarpkontinentinės lengvosios atletikos taurės varžybose Ostravoje (Čekija) Europai atstovavęs disko metikas Andrius Gudžius užėmė trečiąją vietą.

2018 rugsėjo mėn. 08 d. 18:33:54

1 2 3 4 5 6 7 ... 672
  • RANKINIS: Lietuvos vyrų rankinio lygos rungtynėse antradienį Vilniaus „Šviesa“ namuose užtikrintai 40:20 (22:9) nugalėjo Utenos „Utenos“ rankininkus.
  • IŠKRITO: Didžiojoje Britanijoje vykstančio „Futures“ serijos turnyro „GB Pro Series Barnstaple“ vienetų varžybų pirmajame rate antradienį lietuvis Simonas Žukauskas po beveik 3 val. trukusios kovos 6:7 (5-7), 6:3, 6:7 (3-7) nusileido britui Danieliui Martinui.