2018 rugsėjo 19, trečiadienis

• M.Valčiukaitė ir I.Adomavičiūtė pateko į pasaulio čempionato pusfinalį

Plovdive (Bulgarija) vykstančio pasaulio irklavimo čempionato moterų porinių dviviečių valčių trečiajame atrankos plaukime pirmadienį Lietuvos atstovė Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė užėmė antrąją vietą ir pateko į pusfinalį.

2018 rugsėjo mėn. 10 d. 13:18:55

• Dviratininkė R.Leleivytė lenktynėse Italijoje užėmė 12-ąją vietą

Sekmadienį Italijoje pasibaigusiose 23-iosiose daugiadienėse moterų dviračių lenktynėse „Premondiale Giro Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini“ lietuvė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) užėmė 12-ąją vietą.

2018 rugsėjo mėn. 09 d. 21:59:45

• V.Žala po Elektrėnų ralio: svečiai privertė mus gerokai pasitempti

Penktadienį bei šeštadienį Elektrėnų apylinkėse praūžė jungtinis Lietuvos bei Lenkijos ralio čempionatų etapas - Elektrėnų ralis.

2018 rugsėjo mėn. 09 d. 16:02:50

• Prasidėjo Vilniaus maratonas

Sekmadienį 9 val. ryto Katedros aikštėje startavo Vilniaus maratono bėgimai. Pirmieji į trasą išskubėjo maratono ir pusmaratonio distancijų bėgikai. Maratono trasą šiais metais pasiryžo įveikti 984 bėgikai, pusės maratono distanciją pasirinko 2088 sportininkai.

2018 rugsėjo mėn. 09 d. 09:59:54

• Plaukikė A.Šeleikaitė pasaulio taurės varžybose Kazanėje - penkta

Kazanėje (Rusija) vykstančio pasaulio plaukimo taurės pirmojo etapo moterų 100 m plaukimo krūtine finale šeštadienį Lietuvos atstovė Agnė Šeleikaitė užėmė penktąją vietą.

2018 rugsėjo mėn. 08 d. 20:04:04

• Plaukikė A.Šeleikaitė pasaulio taurės varžybose Kazanėje pateko į finalą

Kazanėje (Rusija) vykstančio pasaulio plaukimo taurės pirmojo etapo moterų 100 m plaukimo krūtine atrankos varžybose šeštadienį Lietuvos atstovė Agnė Šeleikaitė užėmė penktąją vietą ir pateko į finalą.

2018 rugsėjo mėn. 08 d. 11:48:20

• Ledo šokėjai D. Kizala ir M. Polishook aplenkė keturias poras

Kaune vykstančio Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) jaunimo (iki 21 metų) dailiojo čiuožimo „Grand Prix“ trečiojo etapo - „Amber Cup“ varžybų - ledo šokių trumpojoje programoje penktadienį Lietuvos atstovai Deividas Kizala ir Mira Polishook aplenkė keturias poras ir užėmė 14-ąją vietą.

2018 rugsėjo mėn. 07 d. 17:58:52

• Spragos dar neužlopytos

Artūras Juškėnas galėtų vardyti ir vardyti, ko Klaipėdos „Dragūno“ žaidėjams trūko pirmosiose Europos rankinio federacijos taurės turnyro pirmojo atrankos etapo rungtynėse išvykoje. Problemos aiškios, tačiau nuo to Lietuvos čempionams ne lengviau. Mat atsakomoji dvikova su „Selfoss“ iš Islandijos artėja, bet žaidybinė drausmė negerėja.

2018 rugsėjo mėn. 07 d. 14:22:11

• Vilniaus maratonas taps pirmuoju kripto maratonu pasaulyje

Rugsėjo 9 dieną vyksiantis „Danske Bank Vilniaus maratonas“ taps pirmuoju sporto renginiu, kurio metu už nubėgtus kilometrus dalyviai galės gauti į eurus iškeičiamus virtualius blokų grandinės (blockchain) technologija sukurtus LYM žetonus.

2018 rugsėjo mėn. 07 d. 11:57:22

• Lietuvos boksininkas tapo pasaulio studentų čempionato prizininku

VIII-ame pasaulio studentų bokso čempionate medalį iškovojo Vytautas Balsys. Svorio kategorijoje iki 75 kg lietuvis laimėjo bronzą.

2018 rugsėjo mėn. 06 d. 19:53:26

• „US Open“ turnyre - serbo N.Djokovičiaus triumfas

Niujorke vyksiančio atvirojo JAV teniso čempionato vyrų vienetų varžybų finale sekmadienį 31-erių metų serbas Novakas Djokovičius 6:3, 7:6 (7-4), 6:3 nugalėjo 29-erių metų argentinietį Juaną Martiną Del Potro.

2018 rugsėjo mėn. 10 d. 10:10:11

• Dviratininkas I.Konovalovas lenktynėse Prancūzijoje finišavo antras

Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose 32-osiose dviračių lenktynėse „Tour du Doubs“ lietuvis Ignatas Konovalovas („Groupama-FDJ“) finišavo antras.

2018 rugsėjo mėn. 09 d. 20:19:10

• Irkluotojas M.Griškonis pateko į pasaulio čempionato ketvirtfinalį

Plovdive (Bulgarija) vykstančio pasaulio irklavimo čempionato vyrų vienviečių valčių šeštajame atrankos plaukime sekmadienį lietuvis Mindaugas Griškonis užėmė pirmąją vietą ir pelnė kelialapį į ketvirtfinalį.

2018 rugsėjo mėn. 09 d. 14:43:32

• Dviratininkė R.Leleivytė lenktynėse Italijoje finišavo šešta

Italijoje vykstančių 23-iųjų daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Premondiale Giro Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini“ pirmajame etape šeštadienį lietuvė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) finišavo šešta.

2018 rugsėjo mėn. 08 d. 23:01:54

• A.Gudžius tarpkontinentinės taurės varžybose - trečias

Tarpkontinentinės lengvosios atletikos taurės varžybose Ostravoje (Čekija) Europai atstovavęs disko metikas Andrius Gudžius užėmė trečiąją vietą.

2018 rugsėjo mėn. 08 d. 18:33:54

• Serbas N.Djokovičius ir argentinietis J.M. del Potras kovos „US Open“ finale

Niujorke vykstančio atvirojo JAV teniso čempionato („US Open“) vyrų vienetų varžybų finale sekmadienį susitiks argentinietis Juanas Martinas Del Potro (3-ioji pasaulio raketė) ir serbas Novakas Djokovičius (6).

2018 rugsėjo mėn. 08 d. 10:29:21

• Vilniaus maratone - mažesni pakilimai ir augantis dalyvių skaičius

Penktadienį „Amberton“ viešbutyje Vilniuje buvo pristatytas jau šį sekmadienį vyksiantis 15-asis „Danske Bank Vilniaus maratonas“. Jame šiais metais tikimasi per 15 tūkst. dalyvių.

2018 rugsėjo mėn. 07 d. 17:00:11

• „US Open“ turnyro finale kovos S.Williams ir N.Osaka

Niujorke vyksiančio atvirojo JAV teniso čempionato moterų vienetų varžybų finale kovos amerikietė Serena Williams ir japonė Naomi Osaka.

2018 rugsėjo mėn. 07 d. 13:00:11

• L.Grigelis Ispanijoje nepateko į pusfinalį

Ispanijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos „Challenger“ serijos turnyro „LVI Copa Sevilla“ vienetų varžybų ketvirtfinalyje ketvirtadienį lietuvis Laurynas Grigelis 6:2, 3:6, 4:6 pralaimėjo 24-erių metų serbui Pedjai Krstinui.

2018 rugsėjo mėn. 07 d. 11:30:12

• B.Vanago pasirengimas nemažiau intensyvus nei būsimos lenktynės

Penktadienį startuosiančiame Elektrėnų ralyje prie starto linijos išsirikiuos pajėgiausi Lietuvos ir Lenkijos ralio meistrai. Tai bus ketvirtasis mūsų šalies ir jau šeštasis kaimynų lenkų čempionato etapas. Šią dieną Lietuvos ralio pirmenybėse savo klasėse lyderių pozicijas užimantys „General Financing team Pitlane“ komandos ekipažai lenktynėms ruošiasi ypač atsakingai.