2018 rugsėjo 21, penktadienis

• G.Bagdonas lenktynėse Prancūzijoje finišavo 17-as

Prancūzijoje vykstančių 32-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine“ pirmajame etape antradienį lietuvis Gediminas Bagdonas užėmė 17-ąją vietą.

2018 rugpjūčio mėn. 21 d. 21:25:47

• Kaunietis - greičiausias Europoje

Lietuvos sportininkai ne taip jau dažnai tampa Europos čempionais namie, savų žiūrovų akivaizdoje. Tai padaryti pavyko motorlaivių varžybose - kaunietis Edgaras Riabko tapo F2 čempionato nugalėtoju. Jis triumfavo Zarasuose, kur per dvi dienas laimėjo ketverias rungtynes.

2018 rugpjūčio mėn. 21 d. 12:23:22

• Karštas tinklinio finalas

Vilniuje dvi dienas vyko finalinis - antrasis - Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato etapas, kuriame varžėsi visos pajėgiausios šalies poros. Didžiausią intrigą kėlė moterų turnyro finalas. Dramatiškoje kovoje dėl aukso triumfavo Vytenė Vitkauskaitė ir Urtė Andriukaitytė.

2018 rugpjūčio mėn. 21 d. 08:20:11

• „Velomaratono“ iniciatorius B.Vanagas: jubiliejiniame renginyje versime kalnus

Sekmadienį Vilniuje praūžė didžiausias Lietuvoje dviračių sporto renginys - „Velomaratonas“. Jame dalyvavo per 10 tūkst. dalyvių. Jau devintą kartą vykusios dviračių šventės iniciatorius Benediktas Vanagas džiaugėsi, kad renginio populiarumas neslopsta, o jubiliejiniam „Velomaratonui“ žada dar daugiau naujovių.

2018 rugpjūčio mėn. 20 d. 18:22:35

• Jau galima įsigyti bilietus į futbolo rinktinės rungtynes ir Juodkalnijoje

Futbolo aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) Tautų lygos rungtynes ne tik Vilniuje, tačiau ir pirmąjį mačą išvykoje. Jį Lietuvos futbolo rinktinė žais rugsėjo 10 dieną Juodkalnijos sostinėje Podgoricoje.

2018 rugpjūčio mėn. 20 d. 15:51:11

• S.Jablonskytė iškovojo Europos dziudo taurės varžybų Minske sidabrą

Minske vykusiame atvirosios Europos vyrų dziudo taurės etape sidabro medalį sekmadienį iškovojo lietuvė Sandra Jablonskytė. Moterų svorio kategorijos per 78 kg antrajame rate lietuvė nugalėjo kazachę Saidą Kapsalykovą, o pusfinalyje pranoko ukrainietę Anastasiją Sapsai.

2018 rugpjūčio mėn. 20 d. 11:31:11

• Tikroviškos kovos scenos

„Vienas dalykas yra tiesiog kumščiu trenkti į veidą, o kitas - taisyklingai nugriūti po smūgio taip, kad viskas tikroviškai atrodytų ekrane“, - apie darbo specifiką pasakoja juodą kiokušin karatė diržą turintis aktorius Justinas Barkus.

2018 rugpjūčio mėn. 20 d. 08:00:11

• Lietuvos irklavimo čempionate - S.Ritterio bei R.Maščinsko dueto bei M.Griškonio pergalės

Trakuose vykstančiame atvirajame Lietuvos irklavimo čempionate šeštadienį savo jėgą įrodė favoritais laikomi sportininkai. Vyrų vienviečių valčių klasėje triumfavo Europos vicečempionas Mindaugas Griškonis. Jis A finale 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 3 65 sek.

2018 rugpjūčio mėn. 19 d. 11:30:11

• Bronzinė ieties metikės motyvacija

„Myliu sportą, ieties metimą lygiai taip pat, kaip iki šiol. Dirbu ir dirbsiu lygiai taip pat, kaip iki šiol“, - po bronzinio finišo Europos čempionate teigė Liveta Jasiūnaitė. 24-erių lengvaatletė pripažino, jog labai vertina ir džiaugiasi dėl medalio, nors, pasak jos, grįžus iš Berlyno niekas ženkliai gyvenime nepasikeitė.

2018 rugpjūčio mėn. 18 d. 16:00:11

• R.Berankis turnyrą JAV pradės dvikova su 62-ąja pasaulio rakete

JAV vykstančio Teniso profesionalų asociacijos „World Tour 250“ serijos turnyro „Winston Salem Open“ vienetų varžybų pirmajame rate lietuvis Ričardas Berankis žais su 27-erių metų amerikiečiu Tennysu Sandgrenu.

2018 rugpjūčio mėn. 18 d. 10:47:26

• S.Krupeckaitė ir S.Jonauskas kopė ant prizininkų pakylos

Vokietijoje ir Ukrainoje vykusiose trejose tarptautinėse dviračių treko varžybose Simona Krupeckaitė ir Svajūnas Jonauskas užėmė keturias prizines vietas.

2018 rugpjūčio mėn. 21 d. 15:20:23

• R.Berankis pralaimėjo 61-ąjai pasaulio raketei

JAV vykstančio Teniso profesionalų asociacijos „World Tour 250“ serijos turnyro „Winston Salem Open“ vienetų varžybų pirmajame rate pirmadienį lietuvis Ričardas Berankis 4:6, 3:6 pralaimėjo 27-erių metų amerikiečiui Tennysui Sandgrenui.

2018 rugpjūčio mėn. 21 d. 09:01:03

• E.Valčiukas iškovojo Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato bronzą

Egidijus Valčiukas Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate debiutavo su trenksmu. Lietuvos sportininkas, pirmą kartą startavęs tokio lygio suaugusiųjų varžybose, iškovojo bronzos medalį rutulio stūmimo sektoriuje.

2018 rugpjūčio mėn. 20 d. 22:45:58

• Tenisininkė J.Eidukonytė WTA reitinge pakilo į 931-ąją vietą

Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingų lentelėje lietuvė Joana Eidukonytė iš 955-osios vietos pakilo į 931-ąją. 23-ejų metų Lietuvos tenisininkė turi 12 taškų.

2018 rugpjūčio mėn. 20 d. 17:02:11

• E.Matakas čempionatą baigė užimdamas penktąją vietą

Dubline vykusio Europos neįgaliųjų plaukimo čempionato vyrų 100 m plaukimo peteliške finale sekmadienį Lietuvos atstovas Edgaras Matakas užėmė penktąją vietą.

2018 rugpjūčio mėn. 20 d. 13:40:11

• M.Knystautas iškovojo „Grand Prix“ imtynių turnyro sidabro medalį

Dortmunde vykusiame Vokietijos „Grand Prix“ graikų-romėnų imtynių turnyre lietuvis Mantas Knystautas užėmė antrą vietą. Svoryje iki 130 kilogramų (22 dalyviai) klaipėdietis įveikė keturis varžovus ir tik finale minimaliu skirtumu 1:2 nusileido savo nuolatiniame varžovui gruzinui Jakobiui Kadžajai.

2018 rugpjūčio mėn. 20 d. 09:30:12

• Velomaratono 100 km lenktynes laimėjo E.Gudiškis

Sekmadienį Vilniuje vyksiančio didžiausio Lietuvoje dviračių sporto renginio - „Velomaratono“ - nugalėtoju sportininkų 100 km varžybose tapo Eimantas Gudiškis. Jis paskutiniuose metruose krito, bet atsistojo ir temdamas dviratį pėsčiomis pasiekė finišą.

2018 rugpjūčio mėn. 19 d. 13:30:43

• E.Mataką Europos neįgaliųjų čempionate aplenkė 54-erių metų čekas

Lietuviui Edgarui Matakui ir antruoju bandymu nepavyko užkopti ant Dubline (Airija) vykstančio Europos neįgaliųjų plaukimo čempionato prizininkų pakylos. Regėjimo negalią turintis 19-metis kaunietis S11 klasės 100 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje šeštadienį užėmė penktąją vietą.

2018 rugpjūčio mėn. 19 d. 09:02:11

• Naujoji karta Europoje nepasimetė

Pasak Lietuvos lengvosios atletikos federacijos prezidento Eimanto Skrabulio, mūsų šalies komandoje įvyko kartų kaita. Šis procesas dažnai būna skausmingas, bet gali atnešti saldžius vaisius.

2018 rugpjūčio mėn. 18 d. 13:40:22

• L.Grigelis Italijoje nepateko į dvejetų varžybų pusfinalį

Italijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos „Challenger“ serijos turnyro „Acqua Dolomia Tennis Cup“ dvejetų varžybų ketvirtfinalyje ketvirtadienį lietuvis Laurynas Grigelis ir italas Alessandro Motti 6:2, 1:6, 4-10 pralaimėjo slovakui Andrejui Martinui ir ispanui Danieliui Munozui de la Navai.