2018 rugsėjo 20, ketvirtadienis

• Kanojininkas V.Korobovas pasaulio čempionate - 12-as

Portugalijoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato vyrų vienviečių kanojų 1000 m B finale šeštadienį Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas finišavo trečias ir galutinėje įskaitoje užėmė 12-ąją vietą.

2018 rugpjūčio mėn. 25 d. 15:34:13

• Irklavimo žvaigždei pakilti padėjo komanda

Tarptautinė irklavimo federacija rugpjūčio mėnesio kylančia žvaigžde išrinko Dovydą Nemeravičių. Tačiau 21-erių pasaulio ir Europos čempionas šio įvertino labai nesureikšmina. Juk visos skambiausios jo pergalės pasiektos kartu su komanda, su keturviete.

2018 rugpjūčio mėn. 25 d. 07:26:25

• Dviratininkas G.Bagdonas lenktynėse Prancūzijoje užėmė šeštąją vietą

Penktadienį Prancūzijoje pasibaigusiose 32-osiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine“ lietuvis Gediminas Bagdonas („AG2R La Mondiale“) užėmė šeštąją vietą. Jam atiteko 40 pasaulio reitingo taškų.

2018 rugpjūčio mėn. 24 d. 21:11:59

• Pilnėja lengvaatlečių kraitis

Į Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate dalyvaujančios Lietuvos komandos sąskaitą įkrito dar keturi medaliai. Prie varžybų starte Egidijaus Valčiuko iškovotos bronzos Danas Sodaitis ir Ramūnas Verbavičius pridėjo sidabro apdovanojimus, o Andrius Skuja ir Donatas Dundzys pelnė bronzos medalius.

2018 rugpjūčio mėn. 24 d. 12:12:11

• K.Skučui - Europos neįgaliųjų čempionato sidabras

Kęstutis Skučas iškovojo sidabro medalį Berlyne (Vokietija) vykstančiame Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate. Parolimpietis finišavo antras T52 neįgalumo klasės vežimėlių 1500 metrų lenktynėse. Tai - šeštas Lietuvos rinktinės medalis Senojo žemyno pirmenybėse.

2018 rugpjūčio mėn. 24 d. 08:51:20

• „Baltijos kelio“ paminėjimui - dviračių lenktynės iš Talino į Vilnių

Jau aštuntus metus iš eilės Baltijos šalių dviračių sporto organizatoriai tęsia tradiciją paminėti 1989 metų rugpjūčio 23 dieną Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje vykusią „Baltijos kelio“ akciją, kurios metu trijų Baltijos valstybių gyventojai susikibo į gyvą grandinę - 2 mln. žmonių susikabinimas rankomis nusidriekė 620 kilometrų nuo Vilniaus per Rygą iki Talino.

2018 rugpjūčio mėn. 23 d. 17:29:34

• D.Sodaitis Europos neįgaliųjų čempionate iškovojo sidabro medalį

Berlyne (Vokietija) vykstančio Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato vyrų 100 m bėgimo (T47 klasė) finale trečiadienį Lietuvos atstovas Danas Sodaitis finišavo antras ir iškovojo sidabro medalį.

2018 rugpjūčio mėn. 23 d. 08:44:00

• Disko metikas A.Gudžius iškovojo pergalę Lenkijoje

Lietuvos atstovas Andrius Gudžius trečiadienį laimėjo Lenkijoje vykusių Kamilos Skolimowskos memorialo lengvosios atletikos varžybų vyrų disko metimo rungtį.

2018 rugpjūčio mėn. 22 d. 21:16:08

• Dviratininkas I.Konovalovas: gera sugrįžti

Rugpjūčio 13-19 dienomis Nyderlanduose ir Belgijoje vyko 14-osios daugiadienės dviračių lenktynės „Binck Bank Tour“. UCI „World Tour“ varžybose startavo net keturi Lietuvos dviratininkai, o vienam iš jų - Ignatui Konovalovui jos buvo pirmosios po keturių mėnesių pertraukos.

2018 rugpjūčio mėn. 22 d. 12:18:37

• G.Bagdonas lenktynėse Prancūzijoje finišavo 17-as

Prancūzijoje vykstančių 32-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine“ pirmajame etape antradienį lietuvis Gediminas Bagdonas užėmė 17-ąją vietą.

2018 rugpjūčio mėn. 21 d. 21:25:47

• Boksininkas E.Stanionis JAV nugalėjo Gruzijos kovotoją

Penktadienį Mineapolyje vykusiame bokso kovų vakare lietuvis Eimantas Stanionis nugalėjo 33-ejų metų gruziną Levaną Ghvamičavą.

2018 rugpjūčio mėn. 25 d. 09:04:10

• Dvi Lietuvos dviratininkės pasipuošė Europos jaunių ir jaunimo čempionato sidabro medaliais

Eglyje (Šveicarija), Pasauliniame dviračių sporto centre, vykstančiame Europos jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) dviračių treko čempionate penktadienį dvi Lietuvos sportininkės pasidabino sidabro medaliais.

2018 rugpjūčio mėn. 24 d. 21:15:58

• Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas pasaulio čempionate liko devinti

Lietuviai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas Portugalijoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato dviviečių baidarių 1000 m distancijos finale penktadienį užėmė paskutinę - devintąją - vietą.

2018 rugpjūčio mėn. 24 d. 18:01:44

• R.Berankis pirmajame „US Open“ rate susitiks su 23-iąja pasaulio rakete

Lietuvis Ričardas Berankis Niujorke vyksiančio atvirojo JAV teniso čempionato vyrų vienetų varžybų pirmajame rate susitiks su 23-iąja pasaulio rakete 22-ejų metų Pietų Korėjos atstovu Hyeon Chungu.

2018 rugpjūčio mėn. 24 d. 10:30:11

• E.Ramanauskas ir I.Navakauskas pateko į pasaulio čempionato finalą

Tik šiemet suformuotas baidarininkų Edvino Ramanausko ir Igno Navakausko duetas pateko į Portugalijoje ketvirtadienį prasidėjusio pasaulio čempionato finalą.

2018 rugpjūčio mėn. 23 d. 20:06:29

• R.Verbavičius - Europos neįgaliųjų vicečempionas, D.Dundzys iškovojo bronzą

Berlyne (Vokietija) vykstančio Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato vyrų ieties metimo (F55 klasė) varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Ramūnas Verbavičius iškovojo sidabro medalį, o vyrų rutulio stūmimo (F37 klasė) varžybose Lietuvos atstovas Donatas Dundzys iškovojo bronzos medalį.

2018 rugpjūčio mėn. 23 d. 15:33:43

• Olimpinį vėją dar pagaus

Viktorija Andrulytė Orhuse vykusio pasaulio buriavimo čempionato moterų „Laser Radial“ jachtų klasėje finišavo 46-a. Tai ne tik žemiausia lietuvės užimta vieta planetos pirmenybių istorijoje, bet apskritai prasčiausias jos karjeros rezultatas buriavime.

2018 rugpjūčio mėn. 23 d. 06:46:31

• Lengvaatletė R.Adomaitienė Europos neįgaliųjų čempionate - ketvirta

Berlyne vykstančio Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato moterų disko metimo varžybose trečiadienį lietuvė Ramunė Adomaitienė užėmė paskutinę - ketvirtąją - vietą.

2018 rugpjūčio mėn. 22 d. 14:18:43

• Tramplinas į Europą per Kauną

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas pasaulio jaunimo (iki 21 metų) dailiojo čiuožimo „Grand Prix“ varžybų etapas „Amber Cup“ mūsų šaliai bus reikšmingas dėl kelių aspektų. Pirmiausia, svarbu tai, kad į varžybas Kaune atvyks ryškiausios šios sporto šakos jaunosios žvaigždės.

2018 rugpjūčio mėn. 22 d. 07:58:44

• S.Krupeckaitė ir S.Jonauskas kopė ant prizininkų pakylos

Vokietijoje ir Ukrainoje vykusiose trejose tarptautinėse dviračių treko varžybose Simona Krupeckaitė ir Svajūnas Jonauskas užėmė keturias prizines vietas.