2018 rugsėjo 20, ketvirtadienis

• Akrobatinio slidinėjimo varžybose auksą ir sidabrą iškovojo kanadiečiai

Sočio žiemos olimpinių žaidynių vyrų akrobatinio slidinėjimo varžybų gūbrinio rungtyje pirmadienį aukso medalį iškovojo pasaulio vicečempionas kanadietis Aleksas Bilodo. 26-erių metų sportininkas triumfavo ir Vankuverio olimpinėse žaidynėse.

2014 vasario mėn. 10 d. 21:51:41

• T.Kaukėnas Sočio olimpinėse žaidynėse - 40-as

Sočio žiemos olimpinių žaidynių biatlono varžybų vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse pirmadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas finišavo 40-as. Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs pasaulio taurės varžybų lyderis 25-erių metų prancūzas Martenas Furkadas - 33 min. 48,6 sek.

2014 vasario mėn. 10 d. 18:13:33

• Kalnų slidinėjimo superdvikovėje vėl triumfavo vokietė M.Hefl-Ryš

Sočio žiemos olimpinių žaidynių kalnų slidinėjimo varžybų moterų superdvikovės - greitojo leidimosi ir slalomo - varžybose pirmadienį aukso medalį iškovojo 29-erių metų vokietė Marija Hefl-Ryš - 2 min. 34,62 sek.

2014 vasario mėn. 10 d. 15:12:03

• Lietuvos ledo ritulininkų įvarčiai Anglijoje

Anglijos ledo ritulio "Premier" lygos čempionate sekmadienį "Peterborough Phantoms" komanda, kuriai atstovauja Darius Pliskauskas, namuose 1:3 nusileido "Guilford Flames" ledo ritulininkams.

2014 vasario mėn. 10 d. 12:25:08

• G.Titenis iškovojo pergalę Liuksemburge

Liuksemburge surengtose 16-osiose tarptautinėse plaukimo varžybose "Luxembourg Euro Meet" Lietuvos atstovas Giedrius Titenis laimėjo 50 m plaukimo krūtine rungtį. Lietuvis finale distanciją įveikė per 27,91 sek. Atrankos varžybose G. Titenis tarp 87 dalyvių buvo taip pat pirmas.

2014 vasario mėn. 10 d. 10:12:05

• Vokietis F.Lochas antrosiose olimpinėse žaidynėse iš eilės pasipuošė aukso medaliu

Sočio žiemos olimpinių žaidynių vyrų rogučių sporto varžybų nugalėtoju tapo daugkartinis pasaulio čempionas 24-erių metų vokietis Feliksas Lochas. Jis olimpinį auksą iškovojo antrosiose žaidynėse iš eilės.

2014 vasario mėn. 09 d. 21:42:30

• L.Adomaitis ir M.Mizgaitis iškovojo sidabrą

Paryžiuje (Prancūzija) vykusiame tarptautiniame "Golden Grand Prix" serijos imtynių turnyre Lietuvos atstovai Laimutis Adomaitis ir Mindaugas Mizgaitis pelnė sidabro medalius.

2014 vasario mėn. 09 d. 19:02:33

• Greitojo čiuožimo varžybose triumfavo olandė I.Vust

Sočio žiemos olimpinių žaidynių moterų greitojo čiuožimo varžybas 3000 m distancijoje sekmadienį laimėjo 27-erių metų olandė Irenė Vust. 2006 metų Turino olimpinių žaidynių čempionė distanciją įveikė per 4 min. 0,34 sek.

2014 vasario mėn. 09 d. 17:34:28

• Moterų snieglenčių varžybose - amerikietės Dž.Anderson pergalė

Sočio žiemos olimpinių žaidynių moterų snieglenčių akrobatinio nusileidimo rungties nugalėtoja sekmadienį tapo amerikietė Džeimė Anderson. 23-ejų metų sportininkė finale pelnė 95,25 taško.

2014 vasario mėn. 09 d. 15:53:11

• Tituluoti ir egzotiški veteranai

Sočyje netrūks sportininkų, kurie olimpinėse žaidynėse yra dalyvavę jau penkis ar daugiau kartų. Dienraštis „Sport Express“ prisiminė olimpinių ilgaamžių laimėjimus. Vieni sportininkai iškovojo daug titulų, kiti niekada neužėmė aukštų vietų, bet tai neatšaldė jų noro vėl važiuoti į žaidynes.

2014 vasario mėn. 09 d. 14:38:04

• R.Berankis Italijoje iškopė į aštuntfinalį

Bergame vykstančio Teniso profesionalų asociacijos "Challenger" serijos turnyro "Trofeo Perrel-FAIP", kurio prizų fondą sudaro 42,5 tūkst. eurų, vienetų varžybų pirmajame rate - šešioliktfinalyje - pirmadienį lietuvis Ričardas Berankis 7:5, 6:3 nugalėjo 187-ąją pasaulio raketę 27-erių metų austrą Martiną Fišerį.

2014 vasario mėn. 10 d. 18:40:09

• Sočio olimpinių žaidynių auksas - Kanados čiuožėjui Š.Amlenui

Sočio žiemos olimpinių žaidynių greitojo čiuožimo trumpuoju taku vyrų 1500 m rungtyje aukso medalį iškovojo 29-erių metų kanadietis Šarlis Amlenas - 2 min. 14,985 sek. Kanados čiuožėjas, kuris olimpiniu čempionu tapo trečią kartą, šioje rungtyje Turino olimpinėse žaidynėse buvo ketvirtas, o Vankuverio - septintas.

2014 vasario mėn. 10 d. 16:30:31

• A.Sereikaitė Sočio olimpinėse žaidynėse - 24-a

Lietuvos čiuožėja Agnė Sereikaitė Sočio žiemos olimpinių žaidynių greitojo čiuožimo trumpuoju taku 500 m rungtyje užėmė 24-ąją vietą. 19-metė lietuvė pirmojo etapo ketvirtajame čiuožime distanciją įveikė per 45,356 sek. ir užėmė trečiąją vietą.

2014 vasario mėn. 10 d. 13:22:19

• A.Petrovas Austrijoje nusileido tik olimpiniam vicečempionui

Austrijoje vykusių tarptautinių trijų žvaigždučių konkūrų varžybų 13-ojoje rungtyje Lietuvos atstovas Andrius Petrovas su Complemento užėmė antrąją vietą. Nugalėjo Los Andželo olimpinių žaidynių vicečempionas 58-erių metų britas Džonas Vitakeris su Lord of Arabia. A. Petrovas nugalėtojui, kuris pasaulio reitinge užima 43-iąją vietą, pralaimėjo 0,72 sek.

2014 vasario mėn. 10 d. 11:34:31

• Šuolių nuo tramplino varžybas laimėjo lenkas K.Stochas

Sočio žiemos olimpinių žaidynių vyrų šuolių nuo normalaus tramplino varžybas sekmadienį laimėjo lenkas Kamilis Stochas. 26-erių metų sportininkas dviem bandymais nuskriejo toliausiai iš visų dalyvių bei pelnė 278 taškus. Tai pirmasis Lenkijos sportininkų iškovotas olimpinis aukso medalis asmeninėse šuolių nuo tramplino varžybose nuo 1972 metų.

2014 vasario mėn. 10 d. 08:38:36

• Dailiojo čiuožimo komandų varžybose triumfavo rusai

Sočio žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo komandų varžybose triumfavo Rusijos atstovai. Olimpiados šeimininkai laimėjo penkias iš aštuonių rungčių ir surinko 75 taškus. Tai pirmasis Rusijos sportininkų aukso medalis Sočio olimpinėse žaidynėse.

2014 vasario mėn. 09 d. 21:29:27

• D.Rasimovičiūtė Sočio olimpinėse žaidynėse - 51-a

Sočio žiemos olimpinių žaidynių biatlono varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė 51-ąją vietą ir pelnė teisę startuoti persekiojimo lenktynėse.

2014 vasario mėn. 09 d. 17:57:05

• A.Šalna: Noras svarbesnis už sąlygas

Prieš 30 metų Algimantas Šalna su TSRS biatlono komanda Sarajeve tapo olimpiniu estafetės varžybų čempionu. Iš Ignalinos kilęs sportininkas tebėra vienintelis viršūnę pasiekęs Lietuvos biatlonininkas. Vėliau A.Šalna daug metų treniravo JAV rinktinę. Olimpinis čempionas su šeima ir dabar gyvena anapus Atlanto, tačiau domisi Lietuvos biatlono reikalais. Kalbėdamas su „Sporto gyvenimu“, A.Šalna nurodė, kad ir mūsų šalyje galima siekti aukštumų. Svarbu, kad širdyje būtų pergalės troškimas.

2014 vasario mėn. 09 d. 16:20:12

• Vyrų skiatlono varžybas laimėjo šveicaras D.Kolonja, o V.Strolia pranoko vieną varžovą

Sočio žiemos olimpinių žaidynių vyrų skiatlono (15 km klasikiniu stiliumi + 15 km laisvuoju stiliumi) varžybose sekmadienį Lietuvos atstovas Vytautas Strolia pranoko vieną varžovą ir užėmė 67-ąją vietą. Nugalėjo 27-erių metų šveicaras Darijus Kolonja.

2014 vasario mėn. 09 d. 14:50:44

• Olimpinis auksas - Austrijos kalnų slidininkui M.Majeriui

Sočio žiemos olimpinių žaidynių kalnų slidinėjimo varžybų vyrų greitojo leidimosi rungtį sekmadienį laimėjo 23-ejų metų austras Matijas Majeris - 2 min. 6,23 sek. Sidabras atiteko 29-erių metų italui Kristofui Inerhoferiui, o bronzą pelnė 28-erių metų norvegas Chetilas Jansrudas.

2014 vasario mėn. 09 d. 13:01:23

• NELAIMĖ: keturi vaikai žuvo ketvirtadienį Nyderlanduose, kai traukinys įsirėžė į dviratį su prikabinamuoju vežimėliu.
  • PERRINKTAS: Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas išsaugojo frakcijos seniūno pareigas; ketvirtadienį frakcijos nariai jį dar kartą perrinko frakcijos seniūnu; už jo kandidatūrą balsavo 9 frakcijos nariai.