2018 rugsėjo 23, sekmadienis

• Švedijos ledo ritulininkai Sočio žaidynėse įveikė šveicarus

Sočio žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyro antrojo turo rungtynėse C grupėje penktadienį pasaulio čempionė Švedijos rinktinė 1:0 įveikė pasaulio vicečempionę Šveicarijos komandą.

2014 vasario mėn. 14 d. 17:12:12

• V.Strolia 15 km distancijoje pranoko 21 varžovą

Sočio žiemos olimpinių žaidynių vyrų 15 km slidinėjimo klasikiniu stiliumi lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovas Vytautas Strolia pranoko 21 varžovą ir užėmė 70-ąją vietą. Nugalėjo 27-erių metų šveicaras Darijus Kolonja. Jis distanciją įveikė per 38 min. 29,7 sek.

2014 vasario mėn. 14 d. 14:31:03

• Jamaikos bobslėjininkai nesulaukė U.Bolto pagalbos

Garsusis Jamaikos sprinteris Juseinas Boltas žinojo apie savo tautiečių bobslėjininkų finansinius sunkumus rengiantis Sočio žiemos olimpinėms žaidynėms, bet taip ir neištiesė pagalbos rankos.

2014 vasario mėn. 14 d. 12:48:33

• Lietuvos badmintono rinktinė Europos čempionatą baigė dviem pergalėmis

Bazelyje vykstančio Europos badmintono komandų čempionato šeštosios grupės trečiajame mače Lietuvos vyrų rinktinė ketvirtadienį 4-1 įveikė ispanus, o ketvirtajame mače tokiu pat rezultatu - norvegus. Lietuvos komanda, kuriai atstovavo Kęstutis Navickas, Povilas Bartušis, Alanas Plavinas, Edgaras Slušnys ir Laurynas Sparnauskis, šeštojoje grupėje su dviem pergalėmis užėmė trečiąją vietą.

2014 vasario mėn. 14 d. 10:23:50

• L.Grigelis Italijoje įveikė ir antrąjį barjerą

Bergame vykstančio Teniso profesionalų asociacijos "Challenger" serijos turnyro "Trofeo Perrel-FAIP", kurio prizų fondą sudaro 42,5 tūkst. eurų, vienetų varžybų antrajame rate - aštuntfinalyje - ketvirtadienį lietuvis Laurynas Grigelis 7:5, 6:7 (7-9), 6:4 įveikė 25-erių metų britą Edvardą Korį.

2014 vasario mėn. 13 d. 20:05:21

• Sočio olimpinių žaidynių auksas atiteko griūties išvengusiai Kinijos čiuožėjai

Sočio žiemos olimpinių žaidynių greitojo čiuožimo trumpuoju taku moterų 500 m rungtyje aukso medalį pelnė 27-erių metų kinė Dzianrou Li - 45,263 sek. Sidabras atiteko šios rungties triskart pasaulio vicečempionei 23-ejų metų italei Arianai Fontanai.

2014 vasario mėn. 13 d. 16:42:02

• JAV akrobatinio slidinėjimo atstovams - visi trys medaliai

Sočio žiemos olimpinių žaidynių akrobatinio slidinėjimo vyrų nusileidimo rungtyje ketvirtadienį visus tris medalius iškovojo JAV atstovai. Olimpiniu čempionu tapo 22-ejų metų Džosas Kristensenas.

2014 vasario mėn. 13 d. 16:15:12

• Suomijos ledo ritulininkai Sočio olimpinėse žaidynėse nugalėjo austrus

Sočio žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio varžybų B grupės pirmosiose rungtynėse ketvirtadienį Suomijos rinktinė 8:4 įveikė Austrijos ekipą. Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Mikaelis Granlundas ir Jarkas Imonenas.

2014 vasario mėn. 13 d. 14:00:23

• JAV snieglentininkė K.Farington tapo olimpine čempione

Sočio žiemos olimpinių žaidynių moterų snieglenčių varžybų puslankio rungtyje trečiadienį aukso medalį iškovojo amerikietė Keitlin Farington. 24-erių metų sportininkė pelnė 91,75 taško. Geriausias buvo antrasis jos bandymas. Antrąją vietą užėmė nugalėtojos titulą gynusi 27-erių metų australė Tora Brait.

2014 vasario mėn. 12 d. 22:21:08

• Olimpinių žaidynių auksas ir sidabras - Rusijos čiuožėjų poroms

Sočio žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo sportinių porų varžybose aukso ir sidabro medalius iškovojo Rusijos poros. Olimpinių čempionų titulą pirmą kartą iškovojo 27-erių metų Tatjana Volosožar ir 30-metis Maksimas Trankovas. Pasaulio čempionai trumpojoje ir laisvojoje programose užėmė pirmąsias vietas ir iš viso surinko 236,86 taško.

2014 vasario mėn. 12 d. 21:16:36

• Kalnų slidinėjimo dvikovėje - šveicaro S.Viletos pergalė

Sočio žiemos olimpinių žaidynių kalnų slidinėjimo dvikovės - greitojo leidimosi ir slalomo - varžybų nugalėtoju penktadienį tapo šveicaras Sandras Vileta - 2 min. 45,2 sek. 28-erių metų sportininkas greitojo leidimosi rungtyje buvo 14-as, o slalome - antras. Sidabro medalį iškovojo 34-erių metų kroatas Ivica Kosteličius.

2014 vasario mėn. 14 d. 16:33:59

• Latvijos ledo ritulininkai Sočio žaidynėse patyrė antrąją nesėkmę

Latvijos vyrų ledo ritulio rinktinė Sočio žiemos olimpinių žaidynių antrojo turo rungtynėse C grupėje penktadienį 2:4 nusileido Čekijos komandai. Nugalėtojams įvarčius pelnė Martinas Eratas, Jaromiras Jagras, Jakubas Voračekas ir Marekas Zidlickis.

2014 vasario mėn. 14 d. 13:40:21

• Sudužusi olimpinė T.Kaukėno svajonė (atnaujinta 11:51)

Sočio olimpinėse žaidynėse dalyvaujančių Lietuvos sportininkų pasirodymus dažniausiai palydi vienintelė frazė: „stebuklų ir nesitikėjome“. Stebuklų iš sportininkų nesitikėjo prieš olimpines žaidynes gana kuklius tikslus jiems iškėlę Lietuvos tautinio olimpinio komiteto vadovai, žaidynėse paaiškėjo, kad jais netikėjo ir patys sportininkai. Vis dėlto vakar olimpinėje biatlono trasoje skleidėsi tikras stebuklo žiedas. Deja - neišsiskleidė.

2014 vasario mėn. 14 d. 11:51:34

• Greitojo čiuožimo 1000 m rungtyje netikėtai triumfavo Kinijos atstovė

Sočio žiemos olimpinių žaidynių moterų greitojo čiuožimo 1000 m rungtyje ketvirtadienį čempione netikėtai tapo 25-erių metų kinė Džan Hon - 1 min. 14,02 sek. Šioje rungtyje Kinijos atstovė olimpinių žaidynių aukso medalį iškovojo pirmą kartą.

2014 vasario mėn. 13 d. 20:20:37

• A.Paražinskaitė Lansarotėje iškopė į ketvirtfinalį

Ispanijai priklausančioje Lansarotės saloje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos moterų turnyro "F.T.A. International", kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų antrajame rate - aštuntfinalyje - ketvirtadienį lietuvė Akvilė Paražinskaitė 7:6, 6:3 įveikė 735-ąją pasaulio raketę 19-metę olandę Gabrielą van de Graf.

2014 vasario mėn. 13 d. 16:58:07

• A.Kruopis lenktynėse Katare finišavo antras

Lietuvos dviratininkas Aidis Kruopis Katare vykstančių 13-ųjų lenktynių "Tour of Qatar" penktajame etape ketvirtadienį po finišo sprinto užėmė antrąją vietą. 27-erių metų lietuvis nusileido tik vokiečiui Andrė Graipeliui, kuris 159 km nuvažiavo per 3 val. 48 min. 53 sek.

2014 vasario mėn. 13 d. 16:26:06

• Žirgų lenktynės „Lazdijai 2014“

Šiemet žirgų varžybos hipodrome tampa tarptautinės. Jose varžysis ne tik mūsų rajono, taip pat įvairiausių Lietuvos kampelių žirgininkai, bet ir svečiai iš Latvijos. Vasario 16 d. (sekmadienį) 12 val. moderniame Lazdijų hipodrome vyks Tradicinės tarptautinės ristūnų žirgų lenktynės „Lazdijai 2014“.

2014 vasario mėn. 13 d. 15:47:06

• I.Ardišauskaitė 10 km lenktynėse pranoko aštuonias varžoves

Sočio žiemos olimpinių žaidynių moterų 10 km lenktynėse klasikiniu stiliumi trečiadienį Lietuvos atstovė Ingrida Ardišauskaitė pranoko aštuonias varžoves ir užėmė 67-ąją vietą. Aukso medalį iškovojo 31-erių metų lenkė Justina Kovalčik - 28 min. 17,8 sek. Sidabro metalis atiteko 26-erių metų švedei Šarlotei Kalai.

2014 vasario mėn. 13 d. 13:40:39

• Latvijos rogutininkams - Sočio olimpinių žaidynių bronza

Latvijos rogutininkai broliai Andris ir Juris Šicai Sočio žiemos olimpinių žaidynių dviviečių rogučių varžybose trečiadienį iškovojo bronzą. Tai - pirmasis Latvijos sportininkų medalis šiose žaidynėse. Olimpiniais čempionais tapo pasaulio čempionai 26-erių metų vokiečiai Tobiasas Vendlis ir Tobiasas Arltas - 1 min. 38,933 sek. Jie laimėjo abu važiavimus.

2014 vasario mėn. 12 d. 21:46:41

• Olandijos čiuožėjai 1000 m rungtyje iškovojo auksą ir bronzą

Sočio žiemos olimpinių žaidynių vyrų greitojo čiuožimo 1000 m rungtyje trečiadienį Olandijos atstovai iškovojo aukso ir bronzos medalius. Olimpiniu čempionu tapo 32-ejų metų Stefanas Groteisas. 2012 metų pasaulio čempionas distanciją įveikė per 1 min. 8,39 sek.

2014 vasario mėn. 12 d. 18:45:13

• APMAUDAS: Rusijos futbolo čempionato aštuntojo turo rungtynėse šeštadienį Maskvos „Dinamo“ klubas, kuriam atstovauja Fiodoras Černychas, namuose 0:1 (0:0) pralaimėjo Machačkalos „Anži“ ekipai.
  • SVEIKINIMAI: Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Bulgarijos Respublikos prezidentą Rumeną Radevą šalies 110-ųjų nepriklausomybės metinių proga.