2018 rugsėjo 24, pirmadienis

• Broliai Kaupai dviračių lenktynėse Dominikos Respublikoje pateko į 20-uką

Dominikos Respublikoje vykstančių 35-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių "Vuelta Independencia Nacional" septintajame etape trečiadienį lietuviai broliai Gediminas ir Vytautas Kaupai užėmė atitinkamai 14-ąją ir 16-ąją vietas.

2014 vasario mėn. 27 d. 13:04:39

• I.Čilvinaitė lenktynėse Kosta Rikoje finišavo vienuolikta

Kosta Rikoje vykstančių 14-ųjų moterų daugiadienių dviračių lenktynių "Vuelta Femenina a Costa Rica" pirmajame etape trečiadienį nugalėtojos titulą ginanti lietuvė Inga Čilvinaitė finišavo vienuolikta.

2014 vasario mėn. 27 d. 09:52:38

• E.Sodeika ir I.Žukauskaitė varžybose Estijoje - treti

Lietuvos šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė iš Kauno "Kaspino" klubo Pasaulio sportinių šokių federacijos "Grand Slam" serijos klasikinių šokių varžybose Estijos sotinėje Taline užėmė trečiąją vietą.

2014 vasario mėn. 26 d. 16:40:05

• Lietuvos kultūristai skelbia naujo sezono pradžią

Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacija pradeda 2014 metų veiklą. Jau šį šeštadienį - kovo 1 d. - pradedamas televizinis projektas „Pasiruošk su mumis vasarai“, kuris šiais metais bus surengtas jau vienuoliktą kartą.

2014 vasario mėn. 26 d. 12:21:25

• Lietuvos šachmatininkės - pasaulio vicečempionės!

Devintajame pasaulio moterų komandų korespondencinių šachmatų čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo sidabro medalius. Trejus metus vykusiose varžybose lietuvės surinko 32,5 taško iš 48 galimų.

2014 vasario mėn. 25 d. 11:48:05

• Ž.Savickas lenktynėse Prancūzijoje - trečias

Prancūzijoje surengtose trijų etapų dviračių lenktynėse "Tour de l'Ardeche Meridionale" lietuvis Žydrūnas Savickas užėmė trečiąją vietą. Nugalėjo vokietis Nikas Dencas. Antrąją vietą užėmė prancūzas Fajaras Furnė. 22-ejų metų Ž. Savickas nugalėtojui pralaimėjo 39 sek.

2014 vasario mėn. 24 d. 15:25:16

• R.Berankis pasaulio reitinge - 145-as, o L.Grigelis - 235-as

Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis Teniso profesionalų asociacijos reitingų lentelėje iš 149-osios vietos pakilo į 145-ąją. 23-ejų metų lietuvis turi 393 taškus. 22-ejų metų Laurynas Grigelis iš 234-osios pozicijos nukrito į 235-ąją.

2014 vasario mėn. 24 d. 13:33:17

• LTOK vadovė D.Gudzinevičiūtė Lietuvos atletų pasirodymą Sočyje vertina gerai

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė mūsų šalies sportininkų pasirodymą sekmadienį pasibaigusiose Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse vertina gerai.

2014 vasario mėn. 24 d. 12:45:11

• Rusija atsisveikino su Sočio olimpiada

Sekmadienį Soči mieste Rusijoje baigėsi 23-os žiemos olimpinės žaidynės. 16-a dienų trukusi sporto šventę vainikavo grandiozinis uždarymo renginys. Kitos tokios šventės žiemos sporto mėgėjams teks laukti tradiciškai ketverius metus, kuomet savo profesionalumą organizuojant olimpinių žaidynių renginius galės pademonstruoti Pietų Korėja.

2014 vasario mėn. 24 d. 09:00:26

• Latvijos bobslėjininkams - olimpinių žaidynių sidabras

Sočio žiemos olimpinių žaidynių bobslėjaus vyrų keturviečių ledrogių varžybose sekmadienį Latvijos atstovai - Oskaras Melbardis, Arvis Vilkastė, Daumantas Dreiškenas ir Janis Strenga iškovojo sidabro medalius.

2014 vasario mėn. 23 d. 15:25:21

• Dosnūs finansiniai sporto metai

Antrąja Lietuvos religija vadinamas krepšinis be didesnio vargo išsaugojo dosniausiai valstybės remiamos sporto šakos statusą. Vakar pristačius Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo tarybos ataskaitą paaiškėjo, kad Lietuvos krepšinio federacija 2014 metais sulauks net 3 mln. litų siekiančios finansinės injekcijos.

2014 vasario mėn. 27 d. 11:10:04

• R.Berankis Prancūzijoje iškopė į ketvirtfinalį

Šerbūre vykstančio Teniso profesionalų asociacijos "Challenger" serijos turnyro "Challenger La Manche", kurio prizų fondą sudaro 64 tūkst. eurų, vienetų varžybų antrajame rate - aštuntfinalyje - trečiadienį lietuvis Ričardas Berankis 6:3, 3:6, 6:2 2 nugalėjo 168-ąją pasaulio raketę 31-erių metų prancūzą Davidą Gezą.

2014 vasario mėn. 27 d. 09:19:04

• L.Mugevičius Turkijoje nepateko į aštuntfinalį

Lietuvos tenisininkas Lukas Mugevičius Turkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos "Futures" turnyro, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų pirmajame rate 6:7 (1-7), 3:6 pralaimėjo 534-ajai pasaulio raketei 21-erių metų Monako atstovui Romenui Arneodo.

2014 vasario mėn. 26 d. 16:21:05

• L.Grigelis Prancūzijoje nepateko į aštuntfinalį

Šerbūre vykstančio Teniso profesionalų asociacijos "Challenger" serijos turnyro "Challenger La Manche", kurio prizų fondą sudaro 64 tūkst. eurų, vienetų varžybų pirmajame rate - šešioliktfinalyje - antradienį lietuvis Laurynas Grigelis 0:6, 2:6 pralaimėjo 168-ajai pasaulio raketei 31-erių metų prancūzui Davidui Gezui.

2014 vasario mėn. 25 d. 15:48:07

• R.Berankis Prancūzijoje iškopė į aštuntfinalį

Šerbūre vykstančio Teniso profesionalų asociacijos "Challenger" serijos turnyro "Challenger La Manche", kurio prizų fondą sudaro 64 tūkst. eurų, vienetų varžybų pirmajame rate - šešioliktfinalyje - pirmadienį lietuvis Ričardas Berankis 6:2, 6:2 nugalėjo 191-ąją pasaulio raketę 29-erių metų prancūzą Greguarą Burkjė.

2014 vasario mėn. 24 d. 17:14:58

• G.Venčkauskaitė dėl traumos neišvyko į Meksiką

Pirmadienį į Meksiką dalyvauti 2014 metų pasaulio taurės varžybų pirmajame etape išvyko Lietuvos sportininkai. Deja, tarp jų nebuvo Gintarės Venčkauskaitės, kuri bėgimo treniruotėje patyrė kojos traumą.

2014 vasario mėn. 24 d. 15:00:06

• J.Pliuščenkos stuburo operacija bus tiesiogiai transliuojama per televiziją

Dukart olimpinis dailiojo čiuožimo čempionas Jevgenijus Pliuščenka, kuriam kovo 2 d. bus atlikta stuburo operacija, pareiškė, kad ji bus transliuojama per televiziją, praneša "Interfax”. Sportininkas pažadėjo "tam tikrą tiesioginį eterį” ir pridūrė, kad jau nusprendė, per kurį kanalą ji bus rodoma.

2014 vasario mėn. 24 d. 12:56:09

• L.Stančiūtė pasaulio reitinge - 713-a

Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė Moterų teniso asociacijos reitingų lentelėje išsaugojo 713-ąją vietą. 28-erių metų lietuvė turi 31 tašką. 17-metė Akvilė Paražinskaitė (12 tšk.) iš 1060-osios pozicijos pakilo į 980-ąją.

2014 vasario mėn. 24 d. 09:56:50

• Sočio olimpinių žaidynių auksas - Kanados ledo ritulininkams

Sočio žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio varžybose triumfavo Kanados rnktinė. Ji finale sekmadienį 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) įveikė pasaulio čempionus Švedijos ledo ritulininkus. Įvarčius įmušė Džonatanas Teivsas, Sidnis Krosbis ir Krisas Kunicas.

2014 vasario mėn. 23 d. 18:33:36

• Togo optimistė ir Nepalo budistas

Sočio olimpinėse žaidynėse netrūksta sportininkų, kuriems vien dalyvavimas sporto šventėje prilygsta pergalei. Dienraštis „Sport-Express“ pakalbino du tokius sportininkus - slidininkę iš Togo Matildą Petižan ir jos kolegą iš Nepalo Dachirį Šerpą. Abu jie nešė savo šalių vėliavas per atidarymo ceremoniją ir abiem nebūtini medaliai, kad pasijustų laimingi. Pasak D.Šerpos, daug svarbesnė yra olimpinė dvasia.

2014 vasario mėn. 23 d. 12:58:14

• VAISTININKAI: rugsėjo 25-ąją minima Pasaulinė vaistininkų diena.
  • PRALAIMĖJO: Azerbaidžane vykstančiame pasaulio dziudo čempionate startavęs Rokas Nenartavičius liko be pergalių - svorio kategorijos iki 90 kg pirmajame rate pralaimėjo čekui Jiriui Petrui.