2018 rugsėjo 25, antradienis

• R.Berankis turnyre Rusijoje iškopė į ketvirtfinalį

Kazanėje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos „Challenger“ serijos turnyro „Kazan Kremlin Cup“, kurio prizų fondą sudaro 75 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų aštuntfinalyje trečiadienį lietuvis Ričardas Berankis 6:0, 6:3 nugalėjo 190-ąją pasaulio raketę 28-erių metų rusą Aleksandrą Kudriavcevą.

2014 kovo mėn. 12 d. 11:38:22

• D.Pozniako bokso turnyre - devyniolikos šalių boksininkai

Trečiadienį Vilniuje, Lietuvos edukologijos universiteto didžiojoje sporto salėje, prasidėsiančiame devintajame tarptautiniame jaunimo (iki 18 metų) bokso turnyre, skirtame pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako atminimui, dalyvaus 125 boksininkai iš devyniolikos šalių.

2014 kovo mėn. 11 d. 17:10:42

• D.Dzindzaletaitė: Esu darboholikė, tad Arklio metai bus sėkmingi

Pasibaigus pirmiesiems naujųjų 2014 metų mėnesiams, 20-metė trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė drąsiai gali teigti, kad gera pradžia jau padaryta. Tačiau ne vieną Lietuvos rekordą pagerinusi sportininkė apie pasaulio aukštumas kol kas dar negalvoja. Juk viską reikia daryti pamažu, bet užtikrintai, ir vieną dieną bus pasiekta ta išsvajota 15 m atžyma.

2014 kovo mėn. 11 d. 14:01:45

• D.Domikaitytė - Lenkijos jaunimo čempionė

Lietuvos imtynininkė Danutė Domikaitytė tapo atvirojo Lenkijos jaunimo moterų imtynių čempionato nugalėtoja. Šiaulių Vijolių vidurinės mokyklos abiturientė nugalėjo tris Lenkijos sportininkes ir iškovojo aukso medalį svorio kategorijoje iki 67 kg.

2014 kovo mėn. 10 d. 16:15:36

• A.Paražinskaitė Kretoje iškopė į pagrindines varžybas

Lietuvos tenisininkė Akvilė Paražinskaitė iškopė į Kretos saloje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos moterų turnyro pagrindines vienetų varžybas. Turnyro prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.

2014 kovo mėn. 10 d. 15:40:24

• I.Navakauskas iškovojo pergalę Ispanijoje

Lietuvos baidarininkas Ignas Navakauskas tapo Pontevedroje vykusių tarptautinių baidarių ir kanojų irklavimo varžybų "Nelo Winter Challenge" nugalėtoju. 24-erių metų lietuvis pirmąją vietą iškovojo vienviečių baidarių 200 m distancijoje.

2014 kovo mėn. 10 d. 11:33:24

• „Devils“ su D.Zubrumi įveikė „Hurricanes“ komandą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate šeštadienį "New Jersey Devils" komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose 5:4 įveikė "Carolina Hurricanes" ledo ritulininkus.

2014 kovo mėn. 09 d. 10:28:49

• T.Pivorunas ir T.Tamašauskas turnyre Azerbaidžane iškopė į finalus

Azerbaidžano sostinėje Baku vykstančiame 7-ajame tarptautiniame bokso turnyre "Great Silk Way" Lietuvos rinktinės nariai Tomas Pivorunas ir Tadas Tamašauskas pateko į finalus bei užsitikrino mažiausiai sidabro medalius.

2014 kovo mėn. 08 d. 18:12:21

• A.Kruopis lenktynėse Malaizijoje finišavo antras

Malaizijoje vykusių 19-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių "Le Tour de Langkawi" paskutiniame, dešimtajame, etape šeštadienį lietuvis Aidis Kruopis užėmė antrąją vietą. Nugalėjo italas Andreja Gvardinis.

2014 kovo mėn. 08 d. 12:00:42

• A.Palšytė pasaulio uždarų patalpų čempionate - dešimta

Sopote vykstančio pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionato moterų šuolių į aukštį varžybose penktadienį Lietuvos atstovė Airinė Palšytė su ukrainiete Irina Geraščenko pasidalijo dešimtąją vietą ir nepateko į finalą.

2014 kovo mėn. 07 d. 15:19:05

• I.Čilvinaitė lenktynėse Salvadore - devinta

Salvadore vykstančių moterų daugiadienių dviračių lenktynių „Vuelta El Salvador“ prologe antradienį lietuvė Inga Čilvinaitė užėmė devintąją vietą. Nugalėjo Ingos komandos draugė rusė Olga Zabelinskaja. Ji 4 km distanciją įveikė per 6 min. 3 sek..

2014 kovo mėn. 12 d. 10:33:04

• A.Čepelytei nepavyko pasipriešinti 379-ajai pasaulio raketei

San Migelio saloje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos moterų turnyro pirmajame rate - šešioliktfinalyje - antradienį lietuvė Agnė Čepelytė 1:6, 0:6 pralaimėjo 379-aji pasaulio raketei 22-ejų metų čekei Terezai Malikovai.

2014 kovo mėn. 11 d. 16:41:30

• R.Navardauskas antrajame lenktynių „Paryžius - Nica“ etape - septynioliktas

Prancūzijoje vykstančių 72-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių "Paryžius - Nica" antrajame etape pirmadienį lietuvis Ramūnas Navardauskas užėmė 17-ąją vietą. Nugalėjo olandas Morenas Hoflandas. Jis 205 km nuvažiavo per 4 val. 53 min. 46 sek.

2014 kovo mėn. 10 d. 17:50:21

• A.Petrovas „Grand Prix“ rungtyje Lenkijoje - ketvirtas

Liubline vykusių tarptautinių dviejų žvaigždučių konkūrų varžybų "Grand Prix" rungtyje Lietuvos atstovas Andrius Petrovas su žirgu Aragorn užėmė ketvirtąją vietą. Nugalėtojui atiteko 24 tūkst. 250 zlotų čekis.

2014 kovo mėn. 10 d. 16:10:46

• Lietuvos šokėjų pergalės Maskvoje

Lietuvos šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė Pasaulio sportinių šokių federacijos "International Open" serijos klasikinių šokių varžybose Rusijos sostinėje Maskvoje iškovojo pirmąją vietą.

2014 kovo mėn. 10 d. 15:25:09

• Ž.Savickas:  Pailsėsiu po pasaulio čempionato

Septintą kartą prestižinį turnyrą „Arnold Strongman Classic“ laimėjęs galiūnas Žydrūnas Savickas neturės daug laiko poilsiui. Gerą sportinę formą jam reikės išlaikyti dar kelias savaites, nes kovo pabaigoje JAV vyks pasaulio čempionatas. Jei pavyks laimėti ir jį, du svarbiausi metų tikslai bus įgyvendinti. Grįžęs iš pergalingo turnyro, Ž.Savickas labiausiai džiaugėsi tuo, kad pavyko išvengti traumų.

2014 kovo mėn. 09 d. 12:37:32

• „Dragūno“ rankininkai užsitikrino reguliariojo sezono nugalėtojų titulą

Lietuvos rankinio lygos čempionate šeštadienį nugalėtojo titulą ginantis Klaipėdos "Dragūnas" namuose 30:25 įveikė Vilniaus "Vilniaus" rankininkus ir užsitikrino reguliariojo sezono nugalėtojo titulą.

2014 kovo mėn. 08 d. 20:05:55

• T.Kaukėnas pasaulio taurės varžybose Slovėnijoje - 28-as

Slovėnijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės septintojo etapo varžybų vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas užėmė 28-ąją vietą ir pelnė 13 įskaitinių taškų.

2014 kovo mėn. 08 d. 14:18:06

• A.Sereikaitė pasaulio jaunimo čempionate - aštunta

Turkijoje vykstančio pasaulio jaunimo greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionato merginų varžybose 1500 m distancijoje penktadienį Lietuvos atstovė Agnė Sereikaitė užėmė aštuntąją vietą.

2014 kovo mėn. 07 d. 17:18:46

• A.Kruopis lenktynėse Malaizijoje finišavo trečias

Malaizijoje vykstančių 19-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių "Le Tour de Langkawi" devintajame etape penktadienį lietuvis Aidis Kruopis užėmė trečiąją vietą. Ketvirtąją pergalę šiose lenktynėse iškovojo olandas Teo Bosas.

2014 kovo mėn. 07 d. 13:16:23

• NUŽUDYTA: Kazachstano sostinėje Astanoje nužudyta interneto portalo „Nur.kz“ žurnalistė Irina Beketova.
  • UGNIS: šiaurės Londono laisvalaikio centre įsiplieskė gaisras, ugnis apėmė Haiburio rajone esančio vieno aukšto pastato stogą.