2018 rugsėjo 25, antradienis

• A.Tamašauskaitė laimėjo varžybas Minske

Baltarusijos sostinėje Minske vykusių jaunimo olimpinių dienų šiuolaikinės penkiakovės merginų varžybų nugalėtoja tapo Lietuvos atstovė Aurelija Tamašauskaitė. Ji keturkovėje surinko 1034 taškus.

2014 kovo mėn. 18 d. 14:05:19

• D.Vėželis ir L.Chatkevičiūtė iškovojo pergalę Čekijoje

Lietuvos šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė laimėjo Brno mieste vykusias Pasaulio sportinių šokių federacijos Profesionalų lygos "Open" serijos klasikinių šokių varžybas. Lietuviai pranoko 16 porų.

2014 kovo mėn. 18 d. 10:42:31

• Užgeso Sočio žiemos parolimpinių žaidynių ugnis

Įspūdingu spektakliu sekmadienio vakarą užbaigtos Sočio žiemos parolimpinės žaidynės. Tarptautinio parolimpinio komiteto prezidentas seras Filipas Kravenas kalbėjo apie „gražiausias istorijoje parolimpines žaidynes“.

2014 kovo mėn. 17 d. 11:06:14

• L.Stančiūtė pasaulio reitinge - 716-a

Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė Moterų teniso asociacijos reitingų lentelėje iš 718-osios vietos nukrito į 716-ąją. 28-erių metų lietuvė turi 30 taškų. 17-metė Akvilė Paražinskaitė iš 954-osios pozicijos pakilo į 924-ąją. Pirmauja amerikietė Serena Viljams.

2014 kovo mėn. 17 d. 09:16:16

• „King of Kings“ pasaulio čempiono diržas - klaipėdiečiui T.Jonkui

Šeštadienį Vilniuje, „Siemens“ arenoje, surengtame tarptautiniame mišriojo kovos meno turnyre „King of Kings - World Grand Prix 2014“ pasaulio čempiono diržą svorio kategorijoje iki 71 kg iškovojo Lietuvos atstovas Tadas Jonkus.

2014 kovo mėn. 16 d. 09:28:09

• „Formulės-1“ čempionui gresia nukarūnavimas

Rytoj Melburne vyks pirmosios šio sezono „Formulės-1“ lenktynės. Kurti ir tobulinti bolidus taip, kaip norėtųsi, sekėsi ne visoms komandoms. „Red Bull“ turi daugybę problemų, todėl manoma, kad Sebastianui Feteliui nepavyks penktą kartą tapti čempionu. Perimti titulą rimtai pretenduoja „Mercedes“ lenktynininkai.

2014 kovo mėn. 15 d. 12:34:54

• A.Paražinskaitė Kretoje iškopė į dvejetų varžybų pusfinalį

Kretos saloje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos moterų turnyro dvejetų varžybų ketvirtfinalyje penktadienį 17-metė lietuvė Akvilė Paražinskaitė ir jos bendraamžė rusė Alina Silič 6:3, 7:5 įveikė vokietes - 19-metę Juliją Vachačik ir 24-erių metų Niną Cander.

2014 kovo mėn. 14 d. 16:36:12

• D.Pozniako turnyre medalius užsitikrino septyni lietuviai

Vilniuje, Lietuvos edukologijos universiteto didžiojoje sporto salėje, vykstančiame devintajame tarptautiniame jaunimo bokso turnyre, skirtame pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako atminimui, ketvirtadienį paaiškėjo pusfinalio dalyviai. Jie užsitikrino mažiausiai bronzos medalius.

2014 kovo mėn. 14 d. 12:54:54

• LBF prezidentas D.Simanaitis: Nedrįstu spėti kas liks vakaro čempionu

Kovo 15d., Siemens Arenoje įvyks išskirtinis, pasaulinio lygio Lietuvos Bušido Federacijos turnyras „KING OF KINGS“. Šiame turnyre bušido sirgaliai turės unikalią galimybę išvysti ne tik MMA Bushido super kovas, bet ir svorio kategorijos iki 71kg stipriausių 8 pasaulio kovotojų turnyrą.

2014 kovo mėn. 13 d. 12:15:55

• Lietuvos paprastųjų šaškių čempiono titulas - šiauliečiui A.Kybartui

Vilniuje surengto Lietuvos vyrų paprastųjų šaškių čempionato nugalėtoju tapo šiaulietis Andrius Kybartas, kuris papildomame mače 3-0 įveikė vilnietį Arūną Norvaišą. A. Kybartas ir A. Norvaišas surinko po 15 taškų iš 18 galimų, todėl prireikė papildomo mačo.

2014 kovo mėn. 12 d. 16:59:14

• A.Paražinskaitė Kretoje iškopė į aštuntfinalį

Lietuvos tenisininkė Akvilė Paražinskaitė iškopė į Kretos saloje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos moterų turnyro vienetų varžybų aštuntfinalį. 17-metė lietuvė, kuri pasaulio reitinge užima 924-ąją vietą, pirmajame rate - šešioliktfinalyje - antradienį 6:0 (7:6 (6-3) įveikė 827-ąją pasaulio raketę savo bendraamžę bulgarę Aleksandrą Karamanolevą.

2014 kovo mėn. 18 d. 12:41:26

• A.Sereikaitė pasaulio čempionato 1000 m rungtyje - dvylikta

Lietuvos čiuožėja Agnė Sereikaitė Monrealyje surengto pasaulio greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionato 1000 m rungtyje sekmadienį užėmė 12-ąją vietą. 19-metė lietuvė aštuntajame pirmojo etapo čiuožime finišavo antra, o antrajame ketvirtfinalio čiuožime liko trečia ir į pusfinalį nepateko.

2014 kovo mėn. 17 d. 12:16:36

• I.Čilvinaitė lenktynes Salvadore baigė pergale

Lietuvos dviratininkė Inga Čilvinaitė sekmadienį laimėjo Salvadore surengtų daugiadienių lenktynių „Vuelta El Salvador“ paskutinį, penktąjį, etapą ir pelnė 16 pasaulio reitingo taškų. 28-erių metų lietuvė 68 km nuvažiavo per 1 val. 50 min. 7 sek.

2014 kovo mėn. 17 d. 10:10:29

• I.Januškevičiūtė: Apie būsimą olimpiadą dar negalvoju

Po 2014 m. Sočio žiemos olimpinių žaidynių jau prabėgo beveik mėnuo. Tačiau pirmąja Lietuvos atstove moterimi kalnų slidinėjime olimpiados istorijoje tapusi 19-metė Ieva Januškevičiūtė dar gyvena prisiminimuose apie savo debiutą ir vis analizuoja bei pergalvoja padarytas klaidas, buvusius pasirodymus.

2014 kovo mėn. 17 d. 09:01:24

• A.Skujytė: Panorėjus, laiko atsiranda viskam

Neseniai su ilgamečiu draugu šeimą sukūrusi lengvaatletė, olimpinė vicečempionė Austra Skujytė šiuo metu ne tik sportuoja, bet ir treniruoja vaikus bei jaunimą. Moteris laiko randa ir sportui, ir madingoms fotosesijoms bei įvairiems kitiems užsiėmimams. Ji sako galinti suspėti visur, jei tik viską gerai susiplanuoja.

2014 kovo mėn. 16 d. 08:52:32

• Vilniuje paaiškės bušido „King of Kings“ pasaulio čempionas

Šeštadienį Vilniuje, „Siemens“ arenoje, vyksiančiame tarptautiniame bušido turnyre „King of Kings - World Grand Prix 2014“ žiūrovai išvys 14 kovų. Varžybose dalyvaus Belgijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Moldovos, Olandijos, Ukrainos, Vokietijos ir Lietuvos kovotojai.

2014 kovo mėn. 14 d. 17:33:29

• R.Berankis turnyre Rusijoje nepateko į pusfinalį

Kazanėje (Rusija) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos "Challenger" serijos turnyro "Kazan Kremlin Cup", kurio prizų fondą sudaro 75 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų ketvirtfinalyje penktadienį lietuvis Ričardas Berankis 0:6, 3:6 pralaimėjo 175-ajai pasaulio raketei 27-erių metų uzbekui Faruchui Dustovui.

2014 kovo mėn. 14 d. 13:58:42

• Tarptautiniame graikų-romėnų imtynių reitinge - du Lietuvos atstovai

Tarptautinės imtynių federacijos paskelbtame naujajame graikų-romėnų imtynių reitinge Lietuvos atstovai Laimutis Adomaitis ir Mindaugas Mizgaitis pagerino savo pozicijas. M. Mizgaitis iš 18-osios vietos pakilo į 11-ąją.

2014 kovo mėn. 13 d. 14:25:25

• E.Rozentalis šachmatų turnyre Islandijoje - ketvirtas

Islandijoje vykusiame29-ajame tarptautiniame šachmatų turnyre „N1 Reykjavik Open“ Lietuvos atstovas Eduardas Rozentalis užėmė ketvirtąją vietą. 50-metis vilnietis surinko 8 taškus iš 10 galimų.

2014 kovo mėn. 13 d. 10:04:25

• R.Berankis turnyre Rusijoje iškopė į ketvirtfinalį

Kazanėje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos „Challenger“ serijos turnyro „Kazan Kremlin Cup“, kurio prizų fondą sudaro 75 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų aštuntfinalyje trečiadienį lietuvis Ričardas Berankis 6:0, 6:3 nugalėjo 190-ąją pasaulio raketę 28-erių metų rusą Aleksandrą Kudriavcevą.

2014 kovo mėn. 12 d. 11:38:22

• SUSITIKO: Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis Vyriausybės rūmuose susitiko su Prancūzijos ambasadoriumi Filipu Žanto (Philippe Jeantaud).
  • SKATINA: Vokietijos pramonės federacija (BDI) paragino vyriausybę imtis skubių priemonių tokiose srityse kaip mokesčių bei finansų politika, siekiant išvengti Vokietijos ekonomikos sulėtėjimo.