UEFA Supertaurę po pratęsimo iškovojo „Atletico“ klubasnuotraukos

2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 07:44:11
Dominykas Genevičius, Elta

Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) Supertaurę iškovojo Europos lygos nugalėtoja Madrido „Atletico“ (Ispanija) ekipa. Ji Taline (Estija) vykusiame Supertaurės mače trečiadienį po pratęsimo 4:2 (1:1) nugalėjo Čempionų lygoje triumfavusią Madrido „Real“ (Ispanija) komandą.

Jau pirmąją rungtynių minutę tiksliu smūgiu iš „aštraus“ kampo „Atletico“ klubą į priekį išvedė Diego Costa. 27-ąją min. rezultatą išlygino Karimas Benzema.

Antrajame kėlinyje D. Costa baudos aikštelėje sužaidė ranka ir „Real“ ekipa gavo progą realizuoti 11 m baudinį. Smūgį tiksliai atliko Sergio Ramosas. 79-ąją min. po gražios atakos D. Costa pelnė antrąjį savo įvartį ir išlygino rezultatą.

Pratęsime ilgiau kamuolį kontroliavo „Real“ futbolininkai, bet „Atletico“ ekipa sugebėjo pirmoje pratęsimo pusėje du kartus pasinaudoti varžovų klaidos ir pelnyti du įvarčius. 98-ąją min. pasižymėjo Saulas Niguezas, o 104-ąją min. - Koke.

D. Costa buvo pripažintas geriausiu rungtynių žaidėju.

Pirmą kartą Supertaurės istorijoje dėl titulo kovėsi dvi to paties miesto ekipos.

„Atletico“ ekipa UEFA Supertaurę iškovojo trečiąjį kartą. Anksčiau ji šį trofėjų iškovojo 2010 ir 2012 metais. „Real“ komanda Supertaurę į viršų kėlė keturis sykius (2002, 2014, 2016 ir 2017 m.).