„Trakų“ futbolininkai tik per paskutines penkias minutes nugalėjo „Švyturį"

(0)
Publikuota: 2017 gegužės 26 10:44:53, Dominykas Genevičius, Elta
×
Audrius Ramonas. Irmanto Sidarevičiaus nuotr.

2017 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės varžybas antrajame etape pradėjęs „Trakų“ klubas ketvirtadienį išvykoje 2:0 (0:0) nugalėjo Marjampolės „Švyturio“ komandą.

Abu įvarčius per paskutines penkias minutes pelnė legionierius Lajus Traorė (Lajo Traore). Tiesa, šioje dvikovoje „Trakams“ atstovavo antros ekipos futbolininkai.

Treneris Olegas Vasilenka dvikovai pasirinko tą patį vienuoliktuką, kuris žaidė paskutines I lygos rungtynes su Kėdainių „Nevėžiu“.

Nuo pat susitikimo pradžios marijampoliečių tikslas buvo apsiginti apie puolimą net negalvojant. Per rungtynes „Švyturys“ atliko du smūgius iš maždaug keturiasdešimties metrų, arčiau jaunieji riteriai varžovų paprasčiausiai neprisileido.

Po pertraukos „Švyturio“ futbolininkai pavargo, tad jų žaidimas tapo dar lėtesnis, o „Trakai„pradėjo neišnaudotų progų šou. Galėjo pasižymėti ir Džiugas Sūnelaitis, ir Justinas Marazas, ir daugelis kitų. Tiesiog fortūna šįsyk labai ilgai lydėjo marijampoliečius. Arba trakiškių smūgiai buvo netikslūs, arba fantastiškai varžovų komandą gelbėjo Lietuvos rinktinės vartininkų treneris Audrius Ramonas.

Kiekviena fortūna turi savo limitą - likus penkiomis minutėms iki dvikovos pabaigos L. Traorė sugebėjo pramušti gausiomis pajėgomis besigynusius varžovus. Netrukus panašiu būdu, po perdavimo iš krašto tas pats L. Traorė pasižymėjo ir antrą kartą.

„Kuo arčiau rungtynių pabaiga - tuo didesnis nervingumas. Na, ir kas kad žaidėme į vienus vartus, tačiau kol neįmuši įvarčio, ramus būti negali. Kol varžovai turėjo jėgų, tol dar bandė žaisti, tačiau antrajame kėlinyje aikštėje žaidė tik viena komanda. Gerai, kad tą didelę persvarą pavyko paversti įvarčiais”, - rungtynes komentavo „Trakų“ vyriausiojo trenerio asistentas Gintaras Rimkus.

Ši pergalė „Trakams“ garantavo kelialapį į turnyro aštuntfinalį. Kas taps ekipos varžovais, paaiškės po burtų.