„Trakų“ futbolininkai sužaidė lygiosiomis su „Partizan“

(0)
Publikuota: 2018 rugpjūčio 03 12:00:44, Ingrida Petuchovaitė, Elta
×
nuotr. 7 nuotr.
„Trakų“ futbolininkai sužaidė lygiosiomis su „Partizan“. Irmanto Sidarevičiaus nuotr.

Europos futbolo lygos antrojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse ketvirtadienį „Trakų“ komanda namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su Belgrado „Partizan“ (Serbija) ekipa ir nepateko į kitą etapą.

9-ąją min. aikštės šeimininkus į priekį išvedė Jevgenijus Osipovas, o pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Nemanja Miletičius (45+3 min.).

53-iąją min. aikštę dėl antros geltonos kortelės turėjo palikti svečių žaidėjas Seydouba Soumahas.

Pirmąjį susitikimą išvykoje trakiškiai pralaimėjo 0:1.

„Aišku, apmaudu baigti pasirodymą Europoje, tačiau įvertinus „Partizan“ ekipos lygį, galime didžiuotis tuo, ką padarėme. Svarbiausia, kad žaisdami mes jautėme malonumą, o nuo pirmųjų rungtynių su „Cefn Druids“ iki dabar padarėme milžinišką pažangą“, - po rungtynių kalbėjo „Trakų“ kapitonas Valdemaras Borovskis.

„Trakų“ futbolininkai, kaip ir Belgrade, nuo pat pirmų akimirkų tvirtai išsidėstė gynyboje, varžovams atidavė kamuolį, tačiau prie savųjų vartų neprisileido. Pačių trakiškių pirma standartinė situacija virto įvarčiu. Dinijaro Bilialetdinovo pakeltas kamuolys nuo kampinio gairelės, Justino Januševskio smūgis galva ir Jevgenijaus Osipovo galvos kyštelėjimas išlygino dvejų rungtynių rezultatą.

Po įvarčio žaidimas nepasikeitė. Ir toliau serbai daugiau laiko praleido su kamuoliu, o „Trakai“ drausmingai gynėsi. Deja, neužteko akimirkos. Kai jau laikrodis rodė 47 min. 20 sek, teisėjas dar leido „Partizan“ futbolininkams įžaisti kampinį ir jie tuo pasinaudojo - kažkokiu būdu kamuolys atsidūrė vartuose.

„Partizan“ yra labai gera komanda, tačiau mums į kitą etapą kelią užkirto kvailas įvartis. Iš tikro po tokių rungtynių sunku kalbėti“, - sakė po pertraukos į žaidimą įsiliejęs Etiennas Mukanya.

Antrasis kėlinys buvo kitoks. 53-iąją minutę serbai liko mažumoje ir nuo tos akimirkos „Trakų“ futbolininkai visiškai perėmė kamuolio kontrolę. Deja, tai nepadėjo nei kurti progų, nei juo labiau mušti įvarčių.

„Buvo tikėjimas, kad galime tai padaryti, tačiau „Partizan“ gynėjai yra labai aukšto lygio, jie susispaudė ir mums juos įveikti buvo per sunku. Vis tik savo vaikinais aš didžiuojuosi. Jie atidavė širdį, kovojo labai gerai, gaila, kad šiek tiek pritrūko“, - rungtynes komentavo „Trakų“ vyriausiasis treneris Kibu Vicuna.

Šios lygiosios užbaigė „Trakų“ Europos kampaniją, kuri tęsėsi šešias savaites. Nuo šiol visa koncentracija - į A lygą.

„Jei atvirai, kol kas apie tai negalvojau, visą dėmesį skyriau šioms rungtynėms. Dabar turėsime šiek tiek laiko atsigauti ir, neabejotinai, ruošimės Lietuvos čempionatui. Man atrodo, per šias šešias savaites mes žengėme didelį žingsnį, ieškodami savo stiliaus, todėl turime tas paieškas tęsti ir toliau“, - sakė K. Vicuna.