Pirmąjį salės futbolo A lygos ratą „Vytis“ baigė lentelės viršūnėje

(0)
Publikuota: 2017 sausio 22 18:43:45, Respublika.lt, Eltos inf.
×

Kauno "Vyčio" komanda sekmadienį pergalingai užbaigė pirmąjį salės futbolo A lygos ratą. "Vytis" namuose nugalėjo "Vievio žiedą" 12:5 ir tai leido įpusėjus sezonui džiaugtis pirmąja vieta turnyro lentelėje.

Mačas Kauno sporto halėje prasidėjo aktyviu šeimininkų žaidimu. Nors pirmosios pusprogės liko neišnaudotos, 7-ąją minutę Tiagas (Thyago) atidarė komandos įvarčių sąskaitą, o vos po minutės rezultatą padvigubino Gesinjas (Guesinho). Po tokio starto "Vievio žiedas" buvo priverstas sušaukti minutės pasitarimą, tačiau nepadėjo ir tai. 13-ąją minutę po kapitono Mindaugo Zlatkaus įvarčio rezultatas tapo jau 3:0.

"Vievio žiedas" nebuvo nusiteikęs nusileisti ir Gražvydas Mikulėnas rezultatą sušvelnino (1:3), tačiau, kaip parodė tolimesnė įvykių eiga, vilčių išsivežti bent tašką iš Kauno "Vievio žiedas" neturėjo jokių. "Vytis" ir toliau dominavo aikštėje, žaidė gražų, kombinacinį futbolą, o sporto halėje susirinkę gerbėjai ne kartą aplodismentais palydėjo ne tik šeimininkų įvarčius, bet ir įspūdingus žaidimo epizodus.

Pirmasis kėlinys baigėsi "Vyčiui" pirmaujant 6:2, o antroje rungtynių pusėje skirtumas siekė aštuonis įvarčius - 10:2.

Antrojo kėlinio antroje pusėje aikštėje rungtyniavo jau įprastai mažiau "Vyčio" gretose galimybių pasireikšti turintys futbolininkai, tačiau ir jiems pavyko įmušti keletą įvarčių, nors nestigo ir klaidų gynyboje. Galutinis dvikovos rezultatas - 12:5. Tai rezultatyviausios "Vyčio" rungtynės salės futbolo A lygoje šiemet.

Tris įvarčius šiame mače nugalėtojams įmušė Tiagas, po du pridėjo Aleksas (Alex) ir Gesinjas, kartą kamuolį į tinklą pasiuntė M. Zlatkus, Klebinjas (Klebinho), Benas Buzevičius, Deividas Kuodis ir Benas Kudirka.

Įpusėjus Lietuvos čempionatui, "Vytis" dėl geresnio įvarčių santykio pakilo į pirmąją lentelės vietą, tačiau tiek pat taškų turi ir Panevėžio "Baltija".

Pirmajame rate "Vytis" iškovojo septynias pergales ir du kartus sužaidė lygiosiomis. Komanda įmušė 47 ir praleido 23 įvarčius.