Ketvirtadienį baigėsi Europos futbolo lygos grupių etapas. Po paskutinių rungtynių kelialapius į atkrintamąsias varžybas iškovojo Beer Ševos "Hapoel" (Izraelis), Vigo "Celta" (Ispanija), Alkmaro AZ (Olandija), Džurdžu "Astra" (Rumunija), "Manchester United" (Anglija) ir Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) ekipos.
Kaip jau skelbta, kitame etape žais ir Ankaros "Osmanlispor" (Turkija) klubas, kuriam atstovauja Lietuvos vartininkas Žydrūnas Karčemarskas.
Atkrintamosiose varžybose taip pat žais Prahos "Sparta" (Čekija), "Krasnodar" (Rusija), "Genk" (Belgija), Bilbao "Athletic" (Ispanija), "AS Roma" (Italija), Briuselio "Anderlecht" (Belgija), "AS Saint-Etienne" (Prancūzija), Nikosijos APOEL (Kipras), Pirėjo "Olympiacos" (Graikija), Sankt Peterburgo "Zenit" (Rusija), Donecko "Šachtar" (Ukraina), Gelzenkircheno "Schalke 04" (Vokietija), Amsterdamo "Ajax" (Olandija), "Fiorentina" (Italija), Salonikų PAOK (Graikija), "Villareal" (Ispanija) ir "Gent" (Belgija) ekipos.
Europos lygos varžybose dalyvauja 48 klubai, suskirstyti į 12 grupių. Į atkrintamąsias varžybas pateko po dvi geriausias grupių ekipas. Prie jų atkrintamosiose varžybose prisijungs Čempionų lygos grupėse trečiąsias vietas užėmę klubai.
Šešioliktfinalio burtai bus traukiami gruodžio 12 dieną.
Ketvirtadienį vykusių, bet dar neskelbtų rungtynių rezultatai
A grupė
Roterdamo "Feyenoord" (Olandija) - Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) 0:1 (0:1). Moussa Sow (22).
Luhansko "Zoria" (Ukraina) - "Manchester United" (Anglija) 0:2 (0:0). Henrich Mchitarian (48), Zlatan Ibrahimovič (88).
Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)
1. "Fenerbahce" 6 4 1 1 8-6 13
2. "Manchester United" 6 4 0 2 12-4 12
3. "Feyenoord" 6 2 1 3 3-7 7
4. "Zoria" 6 0 2 4 2-8 2.
B grupė
Berno "Young Boys" (Šveicarija) - "Astana" (Kazachstanas) 3:0 (0:0). Michael Frey (63), Guillaume Hoarau (66), Thorsten Schick (71).
Nikosijos APOEL (Kipras) - Pirėjo "Olympiakos" (Graikija) 2:0 (1:0). Manuel da Costa (19 - į savo vartus), Igor De Camargo (83).
Lentelė
1. APOEL 6 4 0 2 8-6 12
2. "Olympiakos" 6 2 2 2 7-6 8
3. "Young Boys" 6 2 2 2 7-4 8
4. "Astana" 6 1 2 3 5-11 5.
C grupė
"FSV Mainz 05" (Vokietija) - "Gabala" (Azerbaidžanas) 2:0 (2:0). Alexander Hack (30), Pablo De Blasis (40).
Briuselio "Anderlecht" (Belgija) - "AS Saint-Etienne" (Prancūzija) 2:3 (2:0). Alexandru Chipciu (21), Nicolae Stanciu (31); Alexander Soderlund (62, 67), Kevin Monnet-Paquet (74). Nerealizuotas 11 m baudinys - Henri Saivet ("AS Saint-Etienne", 54).
Lentelė
1. "AS Saint-Etienne" 6 3 3 0 8-5 12
2. "Anderlecht" 6 3 2 1 16-8 11
3. "FSV Mainz 05" 6 2 3 1 8-10 9
4. "Gabala" 6 0 0 6 5-14 0.
D grupė
Alkmaro AZ (Olandija) - Sankt Peterburgo "Zenit" (Rusija) 3:2 (2:0). Ben Rienstra (7), Ridgeciano Haps (43), Muamer Tankovič (68); Giuliano (58), Stijn Wuytens (80 - į savo vartu).
Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) - "Dundalk" (Airija) 2:1 (2:1). Tal Ben Chaim (21 - iš 11 m), Dor Miha (38); Eli Dasa (27 - į savo vartus).
Lentelė
1. "Zenit" 6 5 0 1 17-8 15
2. AZ 6 2 2 2 6-10 8
3. "Maccabi" 6 2 1 3 7-9 7
4. "Dundalk" 6 1 1 4 5-8 4.
E grupė
Pilzeno "Viktoria" (Čekija) - Vienos "Austria" (Austrija) 3:2 (1:2). Tomaš Horava (44), Michal Duriš (72, 84); Raphael Holzhauser (19 - iš 11 m), Lukas Rotpuller (40). Pašalintas - Lukaš Hejda ("Viktoria", 19).
Džurdžu "Astra" (Rumunija) - "AS Roma" (Italija) 0:0.
Lentelė
1. "AS Roma" 6 3 3 0 16-7 12
2. "Astra" 6 2 2 2 7-10 8
3. "Viktoria" 6 1 3 2 7-10 6
4. "Austria" 6 1 2 3 11-14 5.
F grupė
Vienos "Rapid" (Austrija) - Bilbao "Athletic" (Ispanija) 1:1 (0:0). Joelinton (72); Enric Saborit (84).
"Sassuolo" (Italija) - "Genk" (Belgija). Atidėta dėl oro sąlygų.
Lentelė
1. "Athletic" 6 3 1 2 10-11 10
2. "Genk" 5 3 0 2 11-9 9
3. "Rapid" 6 1 3 2 7-8 6
4. "Sassuolo" 5 1 2 2 9-9 5.
G grupė
Lježo "Standard" (Belgija) - Amsterdamo "Ajax" (Olandija) 1:1 (0:1). Benito Raman (85), Anwar El Ghazi (27).
Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) - Vigo "Celta" (Ispanija) 0:2 (0:1). John Guidetti (4), Fabian Orellana (76 - iš 11 m).
Lentelė
1. "Ajax" 6 4 2 0 11-6 14
2. "Celta" 6 2 3 1 10-7 9
3. "Standard" 6 1 4 1 8-6 7
4. "Panathinaikos" 6 0 1 5 3-13 1.
I grupė
"OGC Nice" (Prancūzija) - "Krasnodar" (Rusija) 2:1 (0:0). Alexy Bosetti (64 - iš 11 m), Maxime Le Marchand (77); Fiodor Smolov (52). Pašalintas - Andreas Granqvist ("Krasnodar", 61).
"Salzburg" (Austrija) - Gelzenkircheno "Schalke 04" (Vokietija) 2:0 (1:0). Xaver Schlager (22), Josip Radoševič (90+4).
Lentelė
1. "Schalke 04" 6 5 0 1 9-3 15
2. "Krasnodar" 6 2 1 3 8-8 7
3. "Salzburg" 6 2 1 3 6-6 7
4. "OGC Nice" 6 2 0 4 5-11 6.
K grupė
"Southampton" (Anglija) - Beer Ševos "Hapoel" (Izraelis) 1:1 (0:0). Virgil van Dijk (90+1); Maor Buzaglo (79).
Milano "Inter" (Italija) - Prahos "Sparta" (Čekija) 2:1 (1:0). Eder (23, 90); Lukaš Mareček (54). Nerealizuotas 11 m baudinys - Borek Dočkal ("Sparta", 65).
Lentelė
1. "Sparta" 6 4 0 2 8-6 12
2. "Hapoel" 6 2 2 2 6-6 8
3. "Southampton" 6 2 2 2 6-4 8
4. "Inter" 6 2 0 4 7-11 6.