(0)
Publikuota: 2017 balandžio 21 09:06:06, Respublika.lt, Eltos inf.
×
Paaiškėjo kas žais Europos futbolo lygos pusfinalyje. EPA-Eltos nuotr.

Europos futbolo lygos varžybų atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse ketvirtadienį "Manchester United" (Anglija) komanda namuose po pratęsimo 2:1 (1:1; 1:1) įveikė Briuselio "Anderlecht" (Belgija) futbolininkus ir pateko į pusfinalį.

10-ąją min. Henrichas Mchitarianas išvedė aikštės šeimininkus į priekį, o 32-ąją min. rezultatą išlygino Sofianė Ani (Sofiane Hanni). Iki pagrindinio laiko pabaigos, nei vienai ekipai pasižymėti nebepavyko. Kadangi pirmasis šių komandų susitikimas taip pat baigėsi lygiosiomis 1:1, teo žaisti pratęsimą. Pergalingą įvartį 107-ąją min. įmušė "Manchester United" žaidėjas Markusas Rašfordas (Marcus Rashford).

Amsterdamo "Ajax" (Olandija) svečiuose po pratęsimo 2:3 (0:0; 0:2) nusileido Gelzenkircheno "Schalke 04" (Vokietija) ekipai, tačiau pateko į kitą etapą, nes pirmąsias rungtynes namuose laimėjo 2:0.

Liono "Olympique" (Prancūzija) komanda 11 m baudinių serijoje 7-6 įveikė Stambulo "Besiktas" (Turkija) ekipą ir taip pat tęs kovą dėl čempionės titulo.

Į pusfinalį taip pat pateko Vigo "Celta" (Ispanija) komanda, išvykoje sužaidusi lygiosiomis 1:1 (0:0) su "Genk" (Belgija) futbolininkais. Pirmąjį mačą Ispanijos klubas laimėjo 3:2.

Pusfinalio burtai bus traukiami penktadienį.

Atsakomųjų ketvirtfinalio rungtynių rezultatai.

"Manchester United" (Anglija) - Briuselio "Anderlecht" (Belgija) 2:1, po pratęsimo (1:1; 1:1). Įvarčiai: Henrich Mchitarian (10 min.), Marcus Rashford (107); Sofiane Hanni (32). I - 1:1 (0:1).

Gelzenkircheno "Schalke 04" (Vokietija) - Amsterdamo "Ajax" (Olandija) 3:2, po pratęsimo (0:0; 2:0). Leon Goretzka (53), Guido Burgstaller (56), Daniel Caligiuri (101); Nick Viergever (111), Amin Younes (120). Pašalintas - Joel Veltman ("Ajax", 80). I - 0:2.

"Genk" (Belgija) - Vigo "Celta" (Ispanija) 1:1 (0:0). Leandro Trossard (67); Pione Sisto (63). I - 2:3.

Stambulo "Besiktas" (Turkija) - Liono "Olympique" (Prancūzija) 11 m baudinių serija 6-7. 2:1, po pratęsimo (1:1; 2:1). Anderson Talisca (27, 58); Alexandre Lacazette (34). I - 1:2.