Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Juodkalnijąnuotraukos

2018 rugsėjo mėn. 09 d. 22:05:52 Perskaitė 320

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė sekmadienį atvyko į Juodkalniją, kur pirmadienį pratęs kovas Tautų lygoje. Mūsiškiai pirmame C lygos susitikime 0:1 nusileido serbams, o Juodkalnija išvykoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su Rumunija.

 

Į Podgoricą atvyko 22 Lietuvos rinktinės žaidėjai, nes Danielis Romanovskis išvyko į Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinę, kuri antradienį žais Europos čempionato atrankos rungtynes su danais.

Lietuvos rinktinė Juodkalniją pasiekė po dvi valandas trukusio užsakomojo skrydžio. Rinktinė vyko „Boeing 737“ lėktuvu, kuris buvo specialiai modifikuotas ir pritaikytas sporto komandoms.

„Tarp dvejų rungtynių laikas atsistatymui yra ribotas, todėl norisi, kad vyrai ir atsistatytų greičiau, ir patogiai nuskristų, - sakė Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius. - Stengiamės ir sudarome sąlygas, kad rinktinės žaidėjams viskas būtų geriausia ir kelionė neturėtų įtakos rezultatams“.

„Geros sąlygos kelionėje sportininkams yra labai svarbu. Kuo greičiau ir patogiau atvyksti iš taško A į tašką B, tuo daugiau laiko turi pailsėti ir pasiruošti rungtynėms, - kalbėjo Lietuvos rinktinės saugas Mantas Kuklys. - Šįkart atvykome labai greitai, patogus lėktuvas, didelis privalumas mums“.

Lietuvos rinktinė sekmadienio vakarą surengs pirmą ir vienintelę treniruotę „Gradski“ stadione, kuris talpina 15 tūkstančių žiūrovų.

„Ruošiamės tik pergalei, - teigė M. Kuklys. - Nuotaikos neblogos, pirmame mače buvo daug pozityvo, dabar svarbu išnaudoti savo progas. Kai turėsime bent menkiausią progą ir ją išnaudosime, rezultatas bus teigiamas“.

Juodkalnijos ir Lietuvos rinktinių rungtynės vyks pirmadienį 21.45 val. Lietuvos laiku.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net