(0)
Publikuota: 2018 rugsėjo 11 09:16:32, Dominykas Genevičius, Elta
×
Lietuvos futbolininkai Tautų lygoje patyrė antrąją nesėkmę. Kęstučio Aleksandravičiaus (LFF) nuotr.

Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) Tautų lygos turnyro C diviziono 4 grupės antrojo turo rungtynėse pirmadienį Lietuvos rinktinė išvykoje 0:2 (0:2) pralaimėjo Juodkalnijos komandai ir patyrė antrąją nesėkmę.

Šeimininkai dominavo aikštėje nuo pat susitikimo pradžios, o abu įvarčius pelnė per dvi pirmojo kėlinio minutes.

34-ąją min. lietuvis Povilas Leimonas baudos aikštelėje sužaidė ranka, o 11 m baudinį realizavo Stefanas Savičius. 36-ąją min. rezultatą padvigubino Marko Jankovičius. Dar kelis kartus Lietuvos rinktinės vartus gelbėjo Ernestas Šetkus.

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, lietuviai galėjo ilgiau kontroliuoti kamuolį, tačiau didesnio pavojaus varžovų vartams sukurti nepavyko ir rezultatas nepasikeitė.

Lietuva Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) reitinge užima 127-ąją vietą, o Juodkalnija - 41-ąją.

Pirmajame ture lietuviai 0:1 namuose pralaimėjo serbams, o juodkalniečiai išvykoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su Rumunija.

Kitas rungtynes lietuviai žais spalio 11 dieną namuose su Rumunijos komanda. Rumunai pirmadienį išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 su Serbija.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Ernestas Šetkus, Linas Klimavičius, Povilas Leimonas (Valdemaras Borovskis, 46), Artūras Žulpa, Egidijus Vaitkūnas, Arvydas Novikovas, Vykintas Slivka, Justas Lasickas (Darvydas Šernas, 62), Ovidijus Verbickas (Mantas Kuklys, 46), Fiodoras Černychas.

Juodkalnijos rinktinės sudėtis: Danijielis Petkovičius, Filipas Stojkovičius, Nikola Vukčevičius (Aleksandaras Ščekičius, 72), Žarko Tomaševičius, Nebojša Kosovičius, Marko Jankovičius (Aleksandaras Boljevičius, 87), Fatosas Bečirajus, Stefanas Savičius (Borisas Kopitovičius, 80), Vladimiras Jovovičius, Mirko Ivanovičius, Marko Simičius.

UEFA Tautų lyga - turnyras, organizuojamas pirmą kartą. Joje visos 55 UEFA priklausančių valstybių rinktinės pagal reitingą buvo suskirstytos į keturis divizionus. Lietuva drauge su Juodkalnija, Rumunija ir Serbija žaidžia C diviziono 4 grupėje. Jos nugalėtojai pateks į diviziono pusfinalį, kuriame tęs kovą dėl vienintelio kelialapio į 2020 metų Europos čempionatą.