Kroatai po 11 m. baudinių serijos iš pasaulio čempionato eliminavo rusus

Publikuota: 2018 liepos 07 23:58:14, Dominykas Genevičius, Elta
×
nuotr. 5 nuotr.
Kroatijos futbolininkų triumfas. EPA-Eltos nuotr.

Rusijoje vykstančio pasaulio futbolo čempionato paskutiniame ketvirtfinalyje Sočyje šeštadienį Kroatijos rinktinė 11 m baudinių serijoje 4:3 nugalėjo turnyro šeimininkę Rusijos komandą. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 1:1, o po pratęsimo rezultatas buvo lygus 2:2.

Rusijos rinktinės sirgalius iš vietos 31-ąją min. pakėlė šiose pirmenybėse žibantis Denisas Čeryševas. Po gražaus jo smūgio rusai išsiveržė į priekį. Jau po aštuonių minučių kroatas Andrejus Kramaričius rezultatą išlygino. Antrajame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo ir ekipoms teko žaisti pratęsimą.

101-ąją rungtynių minutę Kroatija išsiveržė į priekį po Domagojaus Vida įvarčio, bet rusai nepasidavė ir 115-ąją min. natūralizuotas brazilas Mario Fernandesas rezultatą išlygino.

11 m baudinių serijoje kroatams įvarčius pelnė Marcelo Brožovičius, Luka Modričius, D. Vida ir Ivanas Rakitičius, o rusams - Alanas Džagojevas, Sergejus Ignaševičius ir Daleras Kuziajevas.

Ruso Fiodoro Smolovo smūgį atrėmė kroatų vartininkas Danijelas Subašičius, o M. Fernandesas nepataikė į vartus.

Kroato Mateo Kavočičiaus smūgį atrėmė rusas Igoris Akinfejevas.

Rungtynėms teisėjavo brazilas Sandro Riccis.

Pusfinalyje kroatai žais su Anglijos rinktine. Anglai ketvirtfinalyje šeštadienį 2:0 nugalėjo Švedijos ekipą.

Čempionato finalas vyks liepos 15 dieną Maskvos Lužnikų stadione.